Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

El Khayati kan zich laatste zege ADO niet meer heugen

El Khayati kan zich laatste zege ADO niet meer heugen

DEN HAAG (ANP) - Abdenasser El Khayati kon met ADO Den Haag eindelijk weer eens genieten van een overwinning. De 32-jarige middenvelder stapte sinds zijn terugkeer naar Den Haag nog niet eerder als winnaar van het veld.

"Het was zwaarbevochten, dat sowieso", zei El Khayati na de 3-2-zege van ADO op Feyenoord voor de camera van ESPN. Voor de Hagenaars was het pas de derde zege van het seizoen. "Ik kan zelfs niet meer herinneren wanneer we voor het laatst hebben gewonnen."

Nog niet eerder wist ADO dit seizoen op eigen veld te winnen. Feyenoord kwam in de derde minuut nog wel op voorsprong en een nieuwe teleurstelling leek aanstaande. "Ik dacht: daar gaan we weer", aldus El Khayati. "Maar het was goed hoe we het oppakten en we kwamen goed terug in wedstrijd. Het is lang geleden dat we het betere veldspel hadden; er zat iets meer een idee achter in plaats van dat we zomaar de lange bal speelden."

El Khayati speelde zijn achtste duel sinds hij begin dit jaar terugkeerde in het Cars Jeans Stadion. "Gelukkig ben ik van de nul af", aldus de maker van de 2-1 en 3-1, die nog hoop houdt op een langer verblijf in de Eredivisie. "We hebben weer drie punten en gaan kijken hoe het loopt. Wij gaan er alles aan doen de resterende wedstrijden te winnen."

Volgend weekend wacht ADO de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

21 minuten geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

13 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

13 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

14 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

23 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

1 dag geleden