Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

El Khayati kan zich laatste zege ADO niet meer heugen

El Khayati kan zich laatste zege ADO niet meer heugen

DEN HAAG (ANP) - Abdenasser El Khayati kon met ADO Den Haag eindelijk weer eens genieten van een overwinning. De 32-jarige middenvelder stapte sinds zijn terugkeer naar Den Haag nog niet eerder als winnaar van het veld.

"Het was zwaarbevochten, dat sowieso", zei El Khayati na de 3-2-zege van ADO op Feyenoord voor de camera van ESPN. Voor de Hagenaars was het pas de derde zege van het seizoen. "Ik kan zelfs niet meer herinneren wanneer we voor het laatst hebben gewonnen."

Nog niet eerder wist ADO dit seizoen op eigen veld te winnen. Feyenoord kwam in de derde minuut nog wel op voorsprong en een nieuwe teleurstelling leek aanstaande. "Ik dacht: daar gaan we weer", aldus El Khayati. "Maar het was goed hoe we het oppakten en we kwamen goed terug in wedstrijd. Het is lang geleden dat we het betere veldspel hadden; er zat iets meer een idee achter in plaats van dat we zomaar de lange bal speelden."

El Khayati speelde zijn achtste duel sinds hij begin dit jaar terugkeerde in het Cars Jeans Stadion. "Gelukkig ben ik van de nul af", aldus de maker van de 2-1 en 3-1, die nog hoop houdt op een langer verblijf in de Eredivisie. "We hebben weer drie punten en gaan kijken hoe het loopt. Wij gaan er alles aan doen de resterende wedstrijden te winnen."

Volgend weekend wacht ADO de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle.

Meer uit Voetbal

Rots bezorgt FC Twente in slotfase punt bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen subtoppers FC Utrecht en FC Twente heeft in de Eredivisie geen winnaar opgeleverd. In de Galgenwaard speelden de nummers 7 en 8 van de ranglijst met 1-1 gelijk. Mats Rots maakte in de slotfase gelijk voor FC Twente, dat nog kansen kreeg op een winnende treffer.

1 uur geleden
Makkelie leidt in Champions League Monaco tegen Galatasaray

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.

6 uur geleden
Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

16 uur geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

16 uur geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

18 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

18 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

18 uur geleden