El Khayati kan zich laatste zege ADO niet meer heugen
DEN HAAG (ANP) - Abdenasser El Khayati kon met ADO Den Haag eindelijk weer eens genieten van een overwinning. De 32-jarige middenvelder stapte sinds zijn terugkeer naar Den Haag nog niet eerder als winnaar van het veld.
"Het was zwaarbevochten, dat sowieso", zei El Khayati na de 3-2-zege van ADO op Feyenoord voor de camera van ESPN. Voor de Hagenaars was het pas de derde zege van het seizoen. "Ik kan zelfs niet meer herinneren wanneer we voor het laatst hebben gewonnen."
Nog niet eerder wist ADO dit seizoen op eigen veld te winnen. Feyenoord kwam in de derde minuut nog wel op voorsprong en een nieuwe teleurstelling leek aanstaande. "Ik dacht: daar gaan we weer", aldus El Khayati. "Maar het was goed hoe we het oppakten en we kwamen goed terug in wedstrijd. Het is lang geleden dat we het betere veldspel hadden; er zat iets meer een idee achter in plaats van dat we zomaar de lange bal speelden."
El Khayati speelde zijn achtste duel sinds hij begin dit jaar terugkeerde in het Cars Jeans Stadion. "Gelukkig ben ik van de nul af", aldus de maker van de 2-1 en 3-1, die nog hoop houdt op een langer verblijf in de Eredivisie. "We hebben weer drie punten en gaan kijken hoe het loopt. Wij gaan er alles aan doen de resterende wedstrijden te winnen."
Volgend weekend wacht ADO de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
5 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
8 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
9 uur geleden