Eintracht Frankfurt wint in finale Europa League van Rangers FC
SEVILLA (ANP) - De voetballers van Eintracht Frankfurt hebben de Europa League gewonnen. De Duitse formatie won in de in Sevilla gespeelde finale van Rangers FC, met Giovanni van Bronckhorst als trainer. De beslissing viel pas na strafschoppen. In de reeks was Aaron Ramsey van Rangers de enige die miste.
Joe Aribo zette Rangers in de 57e minuut op voorsprong. Na 69 minuten maakte Rafael Borré gelijk. In de verlenging werd niet gescoord. Oud-PSV'er Sam Lammers bleef bij Frankfurt op de bank.
Rangers speelt zaterdag opnieuw een finale, dan om de Schotse FA Cup tegen Hearts.
Van Bronckhorst is sinds november de coach van Rangers. Hij volgde destijds de naar Aston Villa vertrekkende Steven Gerrard op. Van Bronckhorst, oud-international, werd als trainer in 2017 kampioen met Feyenoord.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
9 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
12 uur geleden