Eintracht Frankfurt wint in finale Europa League van Rangers FC
SEVILLA (ANP) - De voetballers van Eintracht Frankfurt hebben de Europa League gewonnen. De Duitse formatie won in de in Sevilla gespeelde finale van Rangers FC, met Giovanni van Bronckhorst als trainer. De beslissing viel pas na strafschoppen. In de reeks was Aaron Ramsey van Rangers de enige die miste.
Joe Aribo zette Rangers in de 57e minuut op voorsprong. Na 69 minuten maakte Rafael Borré gelijk. In de verlenging werd niet gescoord. Oud-PSV'er Sam Lammers bleef bij Frankfurt op de bank.
Rangers speelt zaterdag opnieuw een finale, dan om de Schotse FA Cup tegen Hearts.
Van Bronckhorst is sinds november de coach van Rangers. Hij volgde destijds de naar Aston Villa vertrekkende Steven Gerrard op. Van Bronckhorst, oud-international, werd als trainer in 2017 kampioen met Feyenoord.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
1 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
1 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
2 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
5 uur geleden