Eintracht Frankfurt houdt Borussia Dortmund op gelijkspel
FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij Eintracht Frankfurt punten verspeeld. De club uit Dortmund kwam niet verder dan 1-1 en liep zo slechts 1 punt in op Bayern München en RB Leipzig, die later zaterdag tegen elkaar spelen.
Eintracht was al vroeg op 1-0 gekomen via Daichi Kamada. Pas in de tweede helft kwam Dortmund op gelijke hoogte. Giovanni Reyna scoorde op aangeven van Jadon Sancho. In de slotfase bracht Frankfurt nog spits Bas Dost, die nog een kans kreeg in de counter, maar de beste mogelijkheden waren voor de bezoekers via invaller Jude Bellingham. Het bleef echter gelijk.
VfL Wolfsburg hield bij 1. FC Köln de ongeslagen status vast. De ploeg van Wout Weghorst speelde met 2-2 gelijk. De thuisploeg was twee keer op voorsprong gekomen via Jan Thielmann en Elvis Rexhbecaj. Wolfsburg kwam terug op 1-1 door een rake vrije trap van Maximilian Arnold en op 2-2 door een kopbal van Weghorst.
Wolfsburg heeft 19 punten, een minder dan Dortmund en drie minder dan koploper Bayern.
Borussia Mönchengladbach heeft in de aanloop naar de beslissende wedstrijd in de groepsfase van de Champions League tegen Real Madrid niet kunnen winnen bij sc Freiburg. Het duel eindigde in 2-2. Breel Embolo opende de score voor Borussia, maar Freiburg kwam langszij via Philipp Lienhart en een strafschop van Vincenzo Grifo. Alassane Pléa maakte echter een minuut na de penalty weer gelijk.
PSV-huurling Ritsu Doan heeft Arminia Bielefeld naar een 2-1-zege op FSV Mainz geleid. De Japanner zorgde voor de assist bij de openingstreffer van Manuel Prietl en maakte zelf de 2-0. Mainz, dat speelde met Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius in de basis, deed nog iets terug via Kevin Stöger. Bij Bielefeld, dat eindelijk weer eens won na zeven nederlagen, speelde Mike van der Hoorn de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
21 uur geleden