Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eintracht Frankfurt houdt Borussia Dortmund op gelijkspel

Eintracht Frankfurt houdt Borussia Dortmund op gelijkspel

FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij Eintracht Frankfurt punten verspeeld. De club uit Dortmund kwam niet verder dan 1-1 en liep zo slechts 1 punt in op Bayern München en RB Leipzig, die later zaterdag tegen elkaar spelen.

Eintracht was al vroeg op 1-0 gekomen via Daichi Kamada. Pas in de tweede helft kwam Dortmund op gelijke hoogte. Giovanni Reyna scoorde op aangeven van Jadon Sancho. In de slotfase bracht Frankfurt nog spits Bas Dost, die nog een kans kreeg in de counter, maar de beste mogelijkheden waren voor de bezoekers via invaller Jude Bellingham. Het bleef echter gelijk.

VfL Wolfsburg hield bij 1. FC Köln de ongeslagen status vast. De ploeg van Wout Weghorst speelde met 2-2 gelijk. De thuisploeg was twee keer op voorsprong gekomen via Jan Thielmann en Elvis Rexhbecaj. Wolfsburg kwam terug op 1-1 door een rake vrije trap van Maximilian Arnold en op 2-2 door een kopbal van Weghorst.

Wolfsburg heeft 19 punten, een minder dan Dortmund en drie minder dan koploper Bayern.

Borussia Mönchengladbach heeft in de aanloop naar de beslissende wedstrijd in de groepsfase van de Champions League tegen Real Madrid niet kunnen winnen bij sc Freiburg. Het duel eindigde in 2-2. Breel Embolo opende de score voor Borussia, maar Freiburg kwam langszij via Philipp Lienhart en een strafschop van Vincenzo Grifo. Alassane Pléa maakte echter een minuut na de penalty weer gelijk.

PSV-huurling Ritsu Doan heeft Arminia Bielefeld naar een 2-1-zege op FSV Mainz geleid. De Japanner zorgde voor de assist bij de openingstreffer van Manuel Prietl en maakte zelf de 2-0. Mainz, dat speelde met Jeremiah St. Juste en Jean-Paul Boëtius in de basis, deed nog iets terug via Kevin Stöger. Bij Bielefeld, dat eindelijk weer eens won na zeven nederlagen, speelde Mike van der Hoorn de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

17 minuten geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

11 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

13 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

13 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

14 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

16 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

20 uur geleden