Eind van de middag opnieuw code geel in Zeeland
THOLEN - Opnieuw geeft het KNMI code geel af. Vanaf 16.00 uur tot 19.00 uur geldt in heel Zeeland deze code.
De eerstkomende uren zijn er geen waarschuwingen van kracht. Later vanmiddag en in de eerste helft van de avond trekt een smalle maar felle buienlijn met onweer van zuidwest naar noordoost over ons land. De buien kunnen gepaard gaan met zware windstoten van 75-100 km/uur uit een zuidelijke richting. Bij de buien is ook kans op hagel en veel neerslag in korte tijd. De verwachting is dat de buien rond 22.00 uur vanavond het land hebben verlaten.
Pinksterweekend
Zaterdag staat een groot deel van de dag nog een stevige wind en is er nog kans op een enkele regen- of onweersbui. Zware onweersbuien worden dan niet verwacht. Met 16 tot 20 graden is het iets frisser dan normaal. Zondag is het rustig en overwegend droog weer. Maandag neemt de kans op onweersbuien vooral in het binnenland opnieuw toe. Tijdens Pinksteren komen de maxima uit op 17 tot 22 graden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het Oude Stadhuis van Tholen was afgelopen zaterdag in vocale Franse sfeer.
58 minuten geledenZEELAND - Het belooft vandaag opnieuw een onstuimige dag te worden. Nadat er vannacht hevige buien over de provincie trokken, waarschuwt het KNMI voor vanmiddag opnieuw voor plaatselijk stevige onweersbuien. Daarom geldt tussen 12:00 uur en 17:00 uur code geel.
4 uur geledenTHOLEN - De Raad van Toezicht heeft bekend gemaakt dat de heer Maurice Laban is benoemd tot bestuurder van Schutse Zorg Tholen. Hij zal per 1 november a.s. starten. Tot 1 november zal Jacqueline van Ginneken aanblijven als bestuurder a.i..
4 uur geledenSINT-ANNALAND - Zelf aardappelen uit de Zeeuwse klei halen, een frietje eten en kennismaken met het werk van een teler. Dat kan zaterdag 5 september tijdens de Nationale Aardappelrooidag bij Landbouwbedrijf Kooijman in Sint-Annaland. Gedeputeerde Arno Vael geeft om 11.00 uur het officiële startsein.
19 uur geledenTHOLEN - Traditiegetrouw organiseert Euromarkt ook dit jaar weer de Thoolse braderie, de laatste braderie deze zomer van het eiland Tholen en Sint Philipsland. Bezoekers kunnen zich verheugen op twee dagen vol gezelligheid, winkelen en entertainment in het historische centrum van Tholen.
1 dag geledenZEELAND - Het wordt vandaag een broeierig warme dag die eindigt met hevige regen- en onweersbuien. Vanaf 22:00 geldt code geel, waarschuwt het KNMI. "Bij de onweersbuien is er kans op windstoten, hagel en veel regen in korte tijd. Lokale wateroverlast is mogelijk."
1 dag geledenTHOLEN - Aan de Postweg in Tholen moet een tijdelijke noodopvang komen voor ongeveer 150 asielzoekers. De opvang blijft maximaal 2,5 jaar open. Daarmee kiest de gemeente voor een kortere opvangperiode dan eerder was voorzien.
2 dagen geleden