Eind van de middag opnieuw code geel in Zeeland
THOLEN - Opnieuw geeft het KNMI code geel af. Vanaf 16.00 uur tot 19.00 uur geldt in heel Zeeland deze code.
De eerstkomende uren zijn er geen waarschuwingen van kracht. Later vanmiddag en in de eerste helft van de avond trekt een smalle maar felle buienlijn met onweer van zuidwest naar noordoost over ons land. De buien kunnen gepaard gaan met zware windstoten van 75-100 km/uur uit een zuidelijke richting. Bij de buien is ook kans op hagel en veel neerslag in korte tijd. De verwachting is dat de buien rond 22.00 uur vanavond het land hebben verlaten.
Pinksterweekend
Zaterdag staat een groot deel van de dag nog een stevige wind en is er nog kans op een enkele regen- of onweersbui. Zware onweersbuien worden dan niet verwacht. Met 16 tot 20 graden is het iets frisser dan normaal. Zondag is het rustig en overwegend droog weer. Maandag neemt de kans op onweersbuien vooral in het binnenland opnieuw toe. Tijdens Pinksteren komen de maxima uit op 17 tot 22 graden.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - De kermis en braderie in Sint-Maartensdijk hebben afgelopen week weer veel bezoekers naar het dorp getrokken. Op de Haven draaiden vier dagen lang de attracties, terwijl zaterdag ook de jaarlijkse braderie rondom de Markt voor volop drukte zorgde.
8 uur geledenTHOLEN - Recreanten hebben zondagavond voorkomen dat een brand in een bosschage aan de Oesterdam zich verder kon uitbreiden. Nadat zij rookontwikkeling hadden opgemerkt, ondernamen zij een eerste bluspoging en schakelden de brandweer in.
12 uur geledenTHOLEN - Inschrijven voor de 36ste editie van de Roparun is sinds 1 augustus weer mogelijk. De estafetteloop vindt plaats van 15 tot en met 17 mei 2027 en brengt opnieuw honderden teams uit Nederland, België en Frankrijk samen om geld op te halen voor de zorg voor mensen met kanker.
13 uur geledenSINT-ANNALAND- Twee personen zijn vrijdagavond op de Oosterschelde in de problemen gekomen. Zij konden met het vlot waarop zij zaten niet meer zelfstandig de oever bereiken. De brandweer van Stavenisse kwam met reddingsboot Scaldis ter plaatse om het duo veilig naar de kant te brengen.
1 dag geledenTHOLEN - Waterschap Scheldestromen begint half augustus met het jaarlijkse onderhoud aan sloten en waterlopen in Zeeland. Op Tholen betekent dat niet alleen maaien van sloten, maar ook baggerwerkzaamheden in Sint-Maartensdijk. Vorig jaar werd de westkant van Sint-Annaland gebaggerd. In 2027 zijn het gebied rond Anna Jacobapolder en de oostkant van Sint-Annaland aan de beurt.
1 dag geledenSTAVENISSE - Een automobilist is afgelopen nacht van de weg geraakt na een eenzijdig ongeval in de polder bij Stavenisse. De auto kwam tot stilstand in een naastgelegen akker. Het is niet bekend of er iemand gewond is geraakt bij het ongeluk.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER/STEENBERGEN - De Vossemeersebrug is vanaf september zes weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt in die periode de voegovergangen en brengt nieuw asfalt aan op de brug. Het verkeer moet rekening houden met een omleiding.
2 dagen geleden