Eigenaar krijgt Middelburgse fietsendief te pakken
OOST-SOUBURG - Een inwoner van Groot-Abeele heeft donderdagavond de dief van zijn fiets te pakken gekregen. Deze Middelburger is overgedragen aan de politie.
Tijdens het lossen van hooi, donderdag rond 22.00 uur, zag een getuige iemand een fiets stelen aan de Grote Abeele. De getuige waarschuwde meteen de eigenaar van de fiets en die stapte in de auto en reed de kant op die de getuige had aangegeven. In de Reijersweg, even verderop, kon de eigenaar de dief staande houden. De politie was inmiddels ook ingeschakeld en de dief kon worden overgedragen aan de agenten. De man is overgebracht naar een politiecellencomplex en zit nog vast.
De fiets is teruggegeven aan de eigenaar. Hij doet aangifte van diefstal. Ook bleek er een telefoon te zijn gestolen uit een geparkeerde auto die op dezelfde plek stond. Dit zou een metgezel van de aangehouden man op zijn geweten hebben, aldus de politie. Deze persoon is nog niet gepakt. De politie onderzoekt de zaak nog.
Meer uit Vlissingen
OOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.
20 uur geledenVLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op zondag 2 november namen veertien zwemmers van de Dr. A. Stavermanbrigade uit Vlissingen deel aan de Nederlandse Kampioenschappen Lifesaving pool in Gouda.
1 dag geledenVLISSINGEN - Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen heeft het topprestatiebord 'Gezonde Buurtlocatie' van JOGG (Jongeren Op Gezond Gewicht) ontvangen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Na de voorbereidingen voor een vernieuwde Walstraat noord in Vlissingen wordt er nu zo'n vier weken gesloopt. Dan volgt het werk aan kabels en leidingen en kan de opbouw van het nieuwe winkel- en verblijfsgebied volgend voorjaar beginnen.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Maurits Schoenmaker tekent speciaal voor de Vlissingse Bode mooie plekjes in Vlissingen. Deze keer is de Zeevaartschool aan de boulevard zijn onderwerp.
4 dagen geledenVLISSINGEN - Een man is zaterdagochtend in de Koopmanshaven te water geraakt. Hulpdiensten waren snel ter plaatse om hem uit het water te halen en eerste hulp te verlenen. Volgens de politie was de man vermoedelijk onder invloed.
4 dagen geleden