Eetcafé Oud-Kempen komt met speciaal menu in actie voor Oekraïne
STAVENISSE - De vreselijke gebeurtenissen in Oekraïne zorgen er ook bij Eetcafé Oud-Kempen uit Stavenisse voor dat er niet stilgezeten wordt. Op donderdag 17 maart biedt het eetcafé een speciaal samengesteld menu aan om geld in te zamelen voor Oekraïne. De gehele dagopbrengst zal gedoneerd worden aan Stichting Metadidomi uit Sint-Annaland en het personeel komt vrijwillig werken om een steentje bij te dragen.
Het initiatief ontstond bij eigenaren James & Anja om het eetcafé één dag volledig in het teken te zetten van Oekraïne. Het personeel twijfelde geen moment en boden allemaal aan om vrijwillig te komen werken.
Het speciaal samengestelde menu is op 17 maart verkrijgbaar in het restaurant of kan worden thuisbezorgd op het gehele eiland Tholen. Het is van belang om vooraf via Whatsapp (tel. 0627894034) een tafeltje te reserveren of de bestelling te plaatsen. Wegens de verwachte drukte vragen wij om dit tijdig te doen.
De opbrengst zal volledig naar Stichting Metadidomi uit Sint-Annaland gaan die zich in zet om noodhulp te verlenen in Oekraïne en aan gevluchte Oekraïners in omliggende landen. Oud-Kempen vindt het belangrijk om de handen in een te slaan met een lokale stichting op het eiland Tholen.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
12 uur geledenTHOLEN - Volgend weekend bereikt de meteorenzwerm Geminiden zijn hoogtepunt. Waar eerdere zwermen dit jaar wat tegenvielen, liggen de verwachtingen voor deze editie hoog. Bij helder weer zijn tientallen vallende sterren per uur zichtbaar.
15 uur geledenSCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.
19 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 6 december allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 11.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Tussen het speeltuintje aan de Deensestraat en de Rijksweg in Sint Philipsland komt een afscheiding. Dat belooft het Thoolse college nadat Rudi Fontijne (CDA) aandacht vroeg voor de situatie. De plannen worden gemaakt in overleg met de inwoners.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het zijn niet enkel de lokale leden die Smerdiek weten te vinden voor de snerttocht. Rotterdam, Wijk en Aalburg en zelfs Duitsland: uit alle windstreken komen de deelnemers om te genieten van de Oosterschelde. "We hebben met het water een bijzondere aantrekkingskracht. Ook om de goede verzorging tijdens de tocht worden we geroemd. Bij ons komt niemand iets tekort", zo vertelt Lia van Akkeren.
1 dag geledenTHOLEN - Het zorgloket Tholen ziet je! organiseert op donderdag 18 december een speciale kerstbingo. In het trefpunt van de Meulvliet, dat normaal gesproken elke donderdag van 10.00 tot 12.00 uur open is voor een inloopspreekuur, zijn die ochtend leuke prijsjes te winnen.
2 dagen geleden