Eetcafé Oud-Kempen komt met speciaal menu in actie voor Oekraïne
STAVENISSE - De vreselijke gebeurtenissen in Oekraïne zorgen er ook bij Eetcafé Oud-Kempen uit Stavenisse voor dat er niet stilgezeten wordt. Op donderdag 17 maart biedt het eetcafé een speciaal samengesteld menu aan om geld in te zamelen voor Oekraïne. De gehele dagopbrengst zal gedoneerd worden aan Stichting Metadidomi uit Sint-Annaland en het personeel komt vrijwillig werken om een steentje bij te dragen.
Het initiatief ontstond bij eigenaren James & Anja om het eetcafé één dag volledig in het teken te zetten van Oekraïne. Het personeel twijfelde geen moment en boden allemaal aan om vrijwillig te komen werken.
Het speciaal samengestelde menu is op 17 maart verkrijgbaar in het restaurant of kan worden thuisbezorgd op het gehele eiland Tholen. Het is van belang om vooraf via Whatsapp (tel. 0627894034) een tafeltje te reserveren of de bestelling te plaatsen. Wegens de verwachte drukte vragen wij om dit tijdig te doen.
De opbrengst zal volledig naar Stichting Metadidomi uit Sint-Annaland gaan die zich in zet om noodhulp te verlenen in Oekraïne en aan gevluchte Oekraïners in omliggende landen. Oud-Kempen vindt het belangrijk om de handen in een te slaan met een lokale stichting op het eiland Tholen.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
19 uur geledenSINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.
23 uur geledenSINT-ANNALAND - Sinds 2021 organiseert het bestuur van de Dorpsgemeenschap Sint-Annaland speciale welkomstbijeenkomsten voor nieuwe inwoners van Sint-Annaland. Voor wie hier net zijn komen wonen of die wachten op de oplevering van hun nieuwe woning. Deze avonden zijn een ludieke vorm van inburgering in het dorp aan de Krabbenkreek.
1 dag geledenTHOLEN - Een groepje Tholenaren organiseren op Tweede Kerstdag een speciaal kerstdiner voor mensen die kerst anders alleen zouden doorbrengen. Zij willen ervoor zorgen dat niemand tijdens de feestdagen eenzaam hoeft te zijn.
1 dag geledenTHOLEN - De meteorologische winter start dit jaar zacht, met temperaturen die regelmatig boven normaal uitkomen. Volgens Weeronline blijft het in de eerste helft van december nat, somber en onstuimig, zonder kans op echt winterweer. Richting kerst neemt de kans op winterse neerslag iets toe, waardoor de kans op een witte kerst stijgt naar 10 à 15 procent.
1 dag geledenTHOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.
2 dagen geleden