Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eetcafe Oud-Kempen in actie voor Oekraïne groot succes

Eetcafe Oud-Kempen in actie voor Oekraïne groot succes

STAVENISSE - Afgelopen donderdag organiseerde Eetcafé Oud-Kempen uit Stavenisse een actiedag om een steentje bij te dragen aan Oekraïne. Vanaf 17.00 uur stroomde het restaurant en de speciaal daarvoor opgezette tent geheel vol.

De servetten, ballonnen en welkomstdrankjes waren geheel in de Oekraïense kleurenstelling, blauw met geel. Het speciale menu werd geserveerd met geel en blauwe mayonaise en zelfs het verrassingsdessert was in stijl.

De sfeer zat er goed in bij Eetcafe Oud-Kempen, maar ook thuis werd er meegedaan aan de succesvolle actie. Over heel het eiland Tholen werd er massaal een maaltijd besteld om de actie te ondersteunen.

Aan het einde van de avond wacht het personeel en enkele overgebleven gasten gespannen op de uitkomst van de dagopbrengst. Op een speciaal gemaakte cheque wordt het bedrag opgeschreven van maar liefst € 3794,-. Het prachtige bedrag wordt geschonken aan Stichting Metadidomi uit Sint-Annaland. Zij zetten zich in om noodhulp te verlenen in Oekraïne en aan gevluchte Oekraïners in omliggende landen.

Meer uit Tholen

Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

1 uur geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

4 uur geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

22 uur geleden
4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

1 dag geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

2 dagen geleden