Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste zege basketballers LA Lakers sinds overlijden Bryant

Eerste zege basketballers LA Lakers sinds overlijden Bryant

SACRAMENTO (ANP) - De basketballers van LA Lakers hebben zich in de NBA knap hersteld van de nederlaag tegen Portland Trail Blazers, het eerste duel sinds het overlijden van clubicoon Kobe Bryant. Een dag later werd de uitwedstrijd tegen Sacramento Kings wel in winst omgezet. Het werd 129-113 voor de Lakers.

"De wedstrijd van vrijdag was heel emotioneel", zei Frank Vogel, coach van de Lakers. "Dat wisten we op voorhand. Vandaag hebben we een knop kunnen omzetten en zo konden we ondanks alles toch winnen." De Lakers maakten het verschil in het eerste kwart door een voorsprong van 44-22 te pakken. Anthony Davis was goed voor 21 punten.

Vorig weekend kwam Bryant om het leven bij een helikoptercrash. De dagen na zijn overlijden stonden voor de Lakers, zijn oude club, in het teken van rouw.

Met 37 zeges blijven de Lakers aan de leiding in de Western Conference. Golden State Warriors blijft ondanks een 131-112-zege op Cleveland Cavaliers laatste. Golden State kreeg wel goed nieuws, want Stephen Curry, de MVP van 2015 en 2016, zou in maart weer wedstrijdfit zijn. Curry staat sinds oktober aan de kant met een breuk in zijn linkerhand.

Meer uit Sport

Zwemsters veroveren op EK kortebaan goud op 4x50 meter vrij

LUBLIN (ANP) - De Nederlandse zwemsters hebben bij de Europese kampioenschappen kortebaan in het Poolse Lublin de titel veroverd op de 4x50 meter vrije slag. Milou van Wijk, Marrit Steenbergen, Tessa Giele en Valerie van Roon kwamen tot een tijd van 1.33,85 en bleven daarmee Italië en Polen voor.

1 uur geleden
Gestopte tennisster Serena Williams terug op lijst dopingcontrole

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig tennisster Serena Williams heeft de dopinginstantie International Tennis Integrity Agency (ITIA) van de tennisfederatie verzocht weer opgenomen te worden op de lijst voor dopingcontroles.

2 uur geleden
Red Bull bevestigt Hadjar als coureur naast Verstappen in 2026

ABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.

5 uur geleden
Motorcrosser Herlings na zestien jaar weg bij KTM-team

MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.

6 uur geleden
Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

1 dag geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden
Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

1 dag geleden