Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste ZEBS begint op Koningsdag

Eerste ZEBS begint op Koningsdag

GOES - Vanaf Koningsdag, woensdag 27 april, staat de Oostschans aan het kanaal in Goes tot en met zondag 1 mei in het teken van elektrisch varen.

The Green Wave, bekend van The Boatshed, organiseert dan de Zeeuwse Electric Boat Show. ‘Het is voor het eerst dat er in Nederland een dergelijk evenement plaats vindt’, aldus de organisatie. Woensdag 27 april om 11.00 uur is de officiële opening. ‘In 2027 zullen de eerste steden en parken in Europa enkel elektrisch varen toestaan, dus is een toekomstgericht evenement met het thema Groene Watersport een logische zet.’ Eric Caroen van The Green Wave: “We willen met dit evenement milieuvriendelijke watersport promoten. We merken dat veel Zeeuwen de fun van watersport niet kennen. Met Nationaal Park de Oosterschelde voor de deur vinden wij dat verbazingwekkend.”

Het publiek maakt dagelijks tussen 11.00 en 18.00 uur kennis met elektrisch varen via workshops, proefvaarten, lezingen en demo’s. ‘Iedereen kan hierop gratis inschrijven. Er zijn daarnaast foodtrucks en er is animatie voor de kinderen, zoals afstand bestuurbare bootjes, elektrisch surfboard, roeien en suppen en andere nieuwe watersportdisciplines, allemaal met zero emission.’

Meer uit Beveland

Structurelemeer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

5 uur geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 dag geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 dag geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 dag geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 dag geleden
Nieuwbouw winkelcentrum De Bussel fors vertraagd: Zeelandhallen worden genoemd als tijdelijke locatie

Goes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.

2 dagen geleden
Leerlingen van ‘s-Gravenpolder staan stil bij Slag om de Schelde

's-Gravenpolder - Op donderdag 5 november kwamen 70 leerlingen van drie basisscholen in 's-Gravenpolder samen voor de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde. Leerlingen van groep 7 en 8 van De Rank en De Linden, samen met groep 8 van De Koningin Julianaschool, liepen gezamenlijk naar de Maartsenkerk voor een bijzondere herdenkingsbijeenkomst.

2 dagen geleden