Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste tussentijds opkomstpercentage verkiezingen

Eerste tussentijds opkomstpercentage verkiezingen

VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen heeft de cijfers van het opkomstpercentage van de verkiezingen voor de Provinciale Staten en het Waterschap Scheldestromen bekend gemaakt.

Voor het waterschap zijn er 37.348 stemgerechtigden in de gemeente Vlissingen en voor de verkiezingen van de Provinciale Staten 34.063. Daarvan hebben om 10.30 uur voor de Provinciale Staten 9,73 procent en voor het waterschap 8,68 procent hun stem al uitgebracht. Het tussentijdse opkomstpercentage ligt daarmee iets boven het landelijk gemiddelde. Er zijn in de gemeente Vlissingen 23 stembureaus geopend en een mobiel stembureau doet 6 locaties aan. Er kan nog tot 21 uur worden gestemd.

Meer uit Vlissingen

Kermis Vlissingen begint vrijdag 18 juli en biedt weer vuurwerk en prikkelarme tijden

VLISSINGEN - De kermis op en om het Bellamypark in Vlissingen vindt dit jaar plaats van vrijdag 18 juli tot en met zondag 27 juli. 

46 minuten geleden
Ongeval op Belgische loodsboot in Vlissingen; slachtoffer per traumahelikopter naar ziekenhuis

VLISSINGEN - Een persoon is afgelopen nacht ernstig gewond geraakt na een ongeval op een loodsboot bij Vlissingen. Een traumahelikopter moest worden ingezet.

1 dag geleden
Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

3 dagen geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

3 dagen geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

3 dagen geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

3 dagen geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

3 dagen geleden