Eerste nederlaag koploper Union Berlin, Freiburg in punten gelijk
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft koploper Union Berlin de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De club uit Berlijn verloor met 2-0. SC Freiburg kwam in de Bundesliga op hetzelfde puntenaantal als de lijstaanvoerder, maar heeft een slechter doelsaldo. De ploeg van doelman Mark Flekken won met 2-1 van FSV Mainz.
De bij PSV vertrokken Mario Götze opende in de 12e minuut de score voor Eintracht Frankfurt. Jesper Lindström maakte vlak voor de rust de 2-0. De Berlijnse ploeg van trainer Urs Fischer, die afgelopen week zijn contract verlengde, kon dat in de tweede helft niet meer repareren.
Michael Gregoritsch opende al in de 3e minuut de score van Freiburg. Het werd in de eerste helft nog 2-0 door Daniel-Kofi Kyereh die scoorde uit de rebound. Aaron Martín was vroeg in de tweede helft trefzeker voor Mainz, maar de bezoekers, waar Delano Burgzorg nog inviel in de tweede helft, kwamen niet meer op gelijke hoogte.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
7 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
7 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
9 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
9 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
14 uur geleden