Eerste nederlaag koploper Union Berlin, Freiburg in punten gelijk
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft koploper Union Berlin de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De club uit Berlijn verloor met 2-0. SC Freiburg kwam in de Bundesliga op hetzelfde puntenaantal als de lijstaanvoerder, maar heeft een slechter doelsaldo. De ploeg van doelman Mark Flekken won met 2-1 van FSV Mainz.
De bij PSV vertrokken Mario Götze opende in de 12e minuut de score voor Eintracht Frankfurt. Jesper Lindström maakte vlak voor de rust de 2-0. De Berlijnse ploeg van trainer Urs Fischer, die afgelopen week zijn contract verlengde, kon dat in de tweede helft niet meer repareren.
Michael Gregoritsch opende al in de 3e minuut de score van Freiburg. Het werd in de eerste helft nog 2-0 door Daniel-Kofi Kyereh die scoorde uit de rebound. Aaron Martín was vroeg in de tweede helft trefzeker voor Mainz, maar de bezoekers, waar Delano Burgzorg nog inviel in de tweede helft, kwamen niet meer op gelijke hoogte.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
6 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
7 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
8 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
15 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden