
Eerste namen Thoolse Havendagen 2024 bekend
THOLEN - Het mag dan nog even duren, maar de eerste namen voor de Thoolse Havendagen van 2024 zijn bekend gemaakt. Onder andere Frans Duijts, John de Bever en Shantykoor Scheveningen zullen aanwezig zijn tijdens het evenement.
De 2-jaarlijkse havendagen in Tholen vinden in 2024 plaats. Van 31 mei tot en met 1 juni staat Tholen dan volledig in het teken van de havendagen. Bezoekers kunnen onder andere genieten van een gezellige jaarmarkt en optredens van (bekende) artiesten.
Eén van de onderdelen van de Thoolse Havendagen is het feest op zaterdag 1 juni. In de feesttent bij Contr’ Escarpe komen diverse artiesten optreden. Onlangs maakte Tholen Sterk de eerste namen bekend. Onder andere Shantykoor Scheveningen, John de Bever en Frans Duijts zullen het podium bestijgen.
Tickets zijn vanaf september 2023 verkrijgbaar.
Meer uit Tholen
THOLEN - In het oude stadhuis van Tholen gaat zaterdag de reeks avondconcerten weer van start. Het blokfluit-ensemble Holborne Consort speelt dan het bijzondere programma 'De Bassano's in London'.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeenteraad heeft vorige week donderdag ingestemd met het plan voor een nieuwe woonwijk in Sint-Annaland. Het voorstel maakt de bouw van 88 nieuwe woningen mogelijk aan de noordwestkant van het dorp. Alleen Algemeen Belang Tholen (ABT) stemde tegen.
18 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De jubileumeditie van de voetbalschool is woensdag succesvol afgesloten. Drie dagen vol voetbal, plezier en bekende gasttrainers leverden ruim 10.000 euro op voor goede doelen.
1 dag geledenZEELAND/WEST-BRABANT - Peter Daniels wordt de nieuwe politiechef van de eenheid Zeeland-West-Brabant. Hij volgt Gerda van Leeuwen op, die in juni met pensioen ging. Daniels komt over van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD), waar hij de afgelopen vijftien jaar werkte.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners met veel medisch afval kunnen vanaf tot het einde van dit jaar een financiële regeling aanvragen. Zo betalen zij nooit meer dan het gemiddelde voor het aanbieden van restafval.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Inwoners hebben vanaf 1 november een toegangspas nodig om afval weg te brengen naar de milieustraat in Sint-Maartensdijk of een andere milieustraat in Zeeland. Zonder deze pas blijft de slagboom dicht. De Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) stuurt deze pas automatisch naar alle inwoners die afvalstoffenheffing betalen.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 11 oktober allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 4.
2 dagen geleden