Eerste namen Thoolse Havendagen 2024 bekend
THOLEN - Het mag dan nog even duren, maar de eerste namen voor de Thoolse Havendagen van 2024 zijn bekend gemaakt. Onder andere Frans Duijts, John de Bever en Shantykoor Scheveningen zullen aanwezig zijn tijdens het evenement.
De 2-jaarlijkse havendagen in Tholen vinden in 2024 plaats. Van 31 mei tot en met 1 juni staat Tholen dan volledig in het teken van de havendagen. Bezoekers kunnen onder andere genieten van een gezellige jaarmarkt en optredens van (bekende) artiesten.
Eén van de onderdelen van de Thoolse Havendagen is het feest op zaterdag 1 juni. In de feesttent bij Contr’ Escarpe komen diverse artiesten optreden. Onlangs maakte Tholen Sterk de eerste namen bekend. Onder andere Shantykoor Scheveningen, John de Bever en Frans Duijts zullen het podium bestijgen.
Tickets zijn vanaf september 2023 verkrijgbaar.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.
13 uur geledenTHOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.
17 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
2 dagen geleden