Eerste namen Thoolse Havendagen 2024 bekend
THOLEN - Het mag dan nog even duren, maar de eerste namen voor de Thoolse Havendagen van 2024 zijn bekend gemaakt. Onder andere Frans Duijts, John de Bever en Shantykoor Scheveningen zullen aanwezig zijn tijdens het evenement.
De 2-jaarlijkse havendagen in Tholen vinden in 2024 plaats. Van 31 mei tot en met 1 juni staat Tholen dan volledig in het teken van de havendagen. Bezoekers kunnen onder andere genieten van een gezellige jaarmarkt en optredens van (bekende) artiesten.
Eén van de onderdelen van de Thoolse Havendagen is het feest op zaterdag 1 juni. In de feesttent bij Contr’ Escarpe komen diverse artiesten optreden. Onlangs maakte Tholen Sterk de eerste namen bekend. Onder andere Shantykoor Scheveningen, John de Bever en Frans Duijts zullen het podium bestijgen.
Tickets zijn vanaf september 2023 verkrijgbaar.
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.
5 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
8 uur geledenSTAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.
1 dag geledenSINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
1 dag geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
2 dagen geledenPOORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geleden