Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste minifestival van Zeeuwse coverbands

Eerste minifestival van Zeeuwse coverbands

MIDDELBURG - Muziekliefhebbers opgelet…! Onder de naam Band on the Run barst vrijdag 29 september in het Middelburgse Poppodium De Spot de eerste editie los van het minifestival De Zeeuwse Coverbands. Tijdens dit muziekfestijn treden drie Zeeuwse coverbands op: D-Four and More, Recovery en Blues Stuff.

Muzikanten vinden het altijd leuk om ergens op te treden. Ze delen een passie voor muziek en muziek maken, maar velen zitten ook in (cover)bands en willen graag regelmatig met hun band optreden. Het leek de initiatiefnemers van Band on the Run daarom een goed idee om Zeeuwse coverbands één, misschien zelfs twee keer per jaar op een minifestival een terugkerend podium te geven. Op het minifestival De Zeeuwse Coverbands, georganiseerd in nauwe samenwerking met Poppodium De Spot, beklimmen drie Zeeuwse coverbands elk twee maal dertig minuten het podium tijdens een avondvullend programma, waarbij de bands hun eigen cover repertoire brengen. De bands lossen elkaar elke dertig minuten af.

Deelnemende bands

Recovery is een grote feestband van negen man met blazers en twee zangeressen. Het repertoire bestaat uit dansbare popcovers van de voorbije decennia, met af en toe een rustig nummer tussendoor om even bij te komen. Denk aan Anouk, Stevie Wonder, The Pointer Sisters en Caro Emerald, er zit voor iedereen wel iets tussen.

Blues Stuff bestaat uit een viertal doorgewinterde muzikanten met een passie voor stevige blues. De band, die meerdere malen op de Bluesroutes in Middelburg en Vlissingen stond, speelt op geheel eigen wijze maar zonder het origineel geweld aan te doen covers van bluesgrootheden als Stevie Ray Vaughan, Monti Amundson, Freddie King, Jimi Hendrix en Eric Clapton.

Het repertoire van de zeskoppige band D-Four and More bestaat uit hits uit vervlogen tijden tot aan nu: een muzikale reis door de tijd waarbij covers voorbijkomen van The Spencer Davis Group, J.J. Cale en The Beatles maar ook van Duffy en Amy Winehouse. Het enthousiasme en de soulvolle klanken van de band zorgen voor een swingend optreden met af en toe een intieme akoestische adempauze.

Het minifestival op vrijdag 29 september begint om 20.30 uur in De Spot, Beddewijkstraat 15, Middelburg.

Tickets kosten €6,00 en kunnen besteld worden via www.despotmiddelburg.nl.

Meer uit Middelburg

Kopje thee met Maartje Duin op Ter Hooge over haar podcast ‘Mina & Mevrouw’

MIDDELBURG - Op landgoed Ter Hooge in Middelburg, het decor van haar podcast Mina & Mevrouw, gaat Maartje Duin zondag (21 september) om 11.00 uur in gesprek met luisteraars.

14 uur geleden
Historisch afstudeerproject brengt Lukas en Axel diploma, vriendschap en werk

ARNEMUIDEN - Haar kont - ja, zo heet dat nu eenmaal - stroomlijnen was een gevecht, maar Axel Wijnmaalen en Lukas Zandbergen kregen het zwoegend voor elkaar. De studenten hebben hun doorzettingsvermogen bewezen, want hun idee om als afstudeerproject een hoogaars te bouwen, zette de school op zijn kop. "We moesten haar kleiner maken, want de balken pasten niet door de deuren het lokaal in", vertellen de twee. Dankzij hun vakmanschap en vindingrijkheid - in hun eigen woorden 'koppig' - zijn ze met hun Zeeduivel geslaagd aan het Hout- en Meubileringscollege Rotterdam. Zaterdag ging ze feestelijk te water bij historische scheepswerf Meerman in Arnemuiden.

17 uur geleden
KNMI geeft code geel af voor maandagmiddag in verband met zware windstoten

MIDDELBURG- Het KNMI heeft voor maandagmiddag code geel afgekondigd voor de zuidwestelijke kustgebieden. Er kunnen daar dan zware windstoten voorkomen. Er zijn windstoten mogelijk van 80 km/uur. Ze komen uit een zuidwestelijke richting.

1 dag geleden
Samen Recht Vinden helpt passende oplossing te vinden voor iedereen

MIDDELBURG - In deze Week van de Rechtsstaat, die nog tot dinsdag duurt, is er landelijk aandacht voor verschillende initiatieven op het gebied van toegang tot het recht. Samen Recht Vinden organiseert op Walcheren en in Zeeuws-Vlaanderen extra spreekuren om aandacht te vragen voor het anders om gaan met conflicten. 

1 dag geleden
Vele soorten klassiekers doen Middelburg aan bij 25e oldtimerdag

MIDDELBURG - Bezoekers konden zaterdag genieten van allerlei verschillende typen oude auto's tijdens de 25e oldtimerdag.

1 dag geleden
Middelburgse gemeentesecretaris geschorst na ‘onoverbrugbaar verschil van inzicht’

MIDDELBURG - De gemeentesecretaris van de gemeente Middelburg is geschorst vanwege een 'onoverbrugbaar verschil van inzicht'. Dat antwoordt het college van burgemeester en wethouders op vragen van de VVD-fractie in de Middelburgse gemeenteraad. 'Van een integriteitskwestie is nadrukkelijk geen sprake.'

3 dagen geleden
‘Swingtij’ van Zeeuwse filmmaker Erik de Bruyn te zien bij Film by the Sea en Jazz by the Sa

VLISSINGEN/DOMBURG - De NPO-documentaire Swingtij: Blue Notes Higher Grounds van de Zeeuwse filmmaker Erik de Bruyn, die in april te zien was op televisie bij MAX, heeft op het Europe Film Festival in Barcelona de Best Music Film Award gewonnen. Binnenkort is de film te zien bij Film by the Sea in Vlissingen en Jazz by the Sea in Domburg.

3 dagen geleden