Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Eerste editie Stof & Spektakel zaterdag in Krabbendijke

Eerste editie Stof & Spektakel zaterdag in Krabbendijke

KRABBENDIJKE - Zaterdag 23 september organiseren De Stoffenkantine en Van Oorschot Naaimachineservice de eerste editie van ‘Stof & Spektakel’ aan de Zuidweg 21 in Krabbendijke.

Op deze dag kunt u kennismaken met onder andere de nieuwste winterstoffen, gratis uw naaimachine of lockmachine laten controleren en zal een demonstratie gegeven worden op diverse naaimachines. Een dag vol noviteiten, aanbiedingen en presentjes onder genot van een gratis hapje en drankje.

‘De Stoffenkantine’ is een webwinkel met showroom in Krabbendijke. U kunt daar terecht voor een ruim aanbod aan dames- en kinderstoffen, garen, band en fornituren. Dinsdag, donderdag en vrijdagochtend, maar ook de donderdagavond is de showroom geopend.

‘Van Oorschot naaimachineservice’ is geautoriseerd dealer van de merken Pfaff, Janome, Husqvarna-Viking en Singer en is al meer dan 45 jaar hét adres voor verkoop, reparatie en onderhoud aan alle merken naaimachines en lockmachines. Reparatie en onderhoud vindt plaats in eigen werkplaats te Goes.

Meer uit Reimerswaal

Nieuwe wandelroute langs verhalen van Yerseke

YERSEKE - De haven van Yerseke, die nu volop vernieuwd wordt, is in 1870 aangelegd voor de oesterteelt. De aanleg van de spoorlijn naar Yerseke in 1868 maakte export van oesters naar Duitsland en Frankrijk mogelijk. En de Yerseke Moer was ooit een moerasbos. Deze en vele andere wetenswaardigheden krijgen wandelaars mee bij de nieuwe route 'Verhaallijnen Yerseke'.

14 uur geleden
Zeeland richt crisisteam op tegen stikstofproblematiek

KAPELLE/KRUININGEN - Door medewerkers volledig vrij te maken voor de stikstofproblematiek wil provinciebestuurder Wilfried Nielen de acute problematiek met de uitstoot van stikstof het hoofd bieden. 

1 dag geleden
Bloemen bij afscheid Kapelse regenboogambassadeur François

KAPELLE - Met een fleurige bos bloemen heeft wethouder Annebeth Evers namens de gemeente Kapelle regenboogambassadeur François bedankt bij zijn afscheid.

1 dag geleden
Adopteer bruinvis Loretta of een van haar vriendjes in Oosterschelde

YERSEKE - Op Internationale Walvisdag zondag begint stichting Rugvin met een adoptieprogramma voor bruinvissen in de Oosterschelde. 'Deze kleinste walvisachtigen van Europa hebben het moeilijk en kunnen alle hulp gebruiken om te overleven', aldus de stichting. 

2 dagen geleden
Valentijnsconcert in Kapelle: Stephanie Struijk brengt kleine luisterliedjes

KAPELLE - In dorpshuis De Vroone in Kapelle treedt zangeres Stephanie Struijk vrijdagavond op. Dit valentijnsconcert begint om 20.00 uur.

4 dagen geleden
GV Olympia Kapelle is het jaar goed begonnen

KAPELLE - In de eerste maand van het jaar hebben de teams van onze vereniging weer van zich laten horen. De leden van de wedstrijdgroepen hebben weer een aantal plaatsingswedstrijden geturnd. 

5 dagen geleden
Denk mee over nieuwe projecten op Kapelle Participeert

KAPELLE - Er staan weer twee nieuwe projecten op het participatieplatform Kapelle Participeert.

5 dagen geleden