Eerste corona-besmetting in Zeeland: vrouw uit Scharendijke in Noord-Italië geweest
ZEELAND - De eerste corona-besmetting in Zeeland is vandaag vastgesteld. Een inwoner uit Scharendijke is besmet geraakt met COVID-19. De vrouw is in Noord-Italië geweest.
Een vrouw uit Scharendijke is in Noord-Italië besmet geraakt met het coronavirus. De patiënt zit in thuisisolatie en maakt het naar omstandigheden goed. GGD Zeeland brengt in kaart met wie deze patiënt contact heeft gehad. Contacten worden door de GGD benaderd.
"We vinden het heel vervelend wat mevrouw en haar familie op dit moment meemaken", aldus Gerard Rabelink, burgemeester Schouwen-Duiveland. "Ik heb vernomen dat mevrouw goed heeft gehandeld op advies van RIVM en GGD. Ik heb het volste vertrouwen in de aanpak van de verschillende betrokken partijen. De gemeente heeft nauw contact met de GGD, evenals met de Veiligheidsregio Zeeland."
Wat kunt u zelf doen?
Was uw handen met zeep Nies/hoest in uw elleboog Maak gebruik van papieren zakdoekjes.Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een sprookjesachtige reis door een haast verlaten vlakte. Over zoeken, dromen, jagen, dwalen en liefhebben. Dat zijn de ingrediënten van 'Niemand in het bijzonder', de nieuwe voorstelling van De Zeeuwse Komedie.
2 uur geledenVLISSINGEN - Op vrijdagavond 12 december verandert de binnenstad van Vlissingen in een groot, verlicht parcours vol muziek, sfeer en kerstbeleving. Tijdens de X-mas City Trail Vlissingen lopen honderden deelnemers een bijzondere route van circa vijf kilometer langs iconische locaties, waar licht, muziek en kleine verrassingen zorgen voor een onvergetelijke avond in winterse sfeer. De opbrengst gaat naar het goede doel: Zorgbeleving De Blauwe Vlinder.
4 uur geledenVLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt in en om de binnenstad 'Vlissingen Proeft' plaats.
6 uur geledenOOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op zondag 2 november namen veertien zwemmers van de Dr. A. Stavermanbrigade uit Vlissingen deel aan de Nederlandse Kampioenschappen Lifesaving pool in Gouda.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen heeft het topprestatiebord 'Gezonde Buurtlocatie' van JOGG (Jongeren Op Gezond Gewicht) ontvangen.
2 dagen geleden