Eerste basisplaats Van Ginkel bij PSV, Götze ontbreekt
TILBURG (ANP) - Marco van Ginkel heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Willem II een basisplaats bij PSV. Dat is voor het eerst dit seizoen. Van Ginkel kwam de voorbije maanden in de competitie al wel tot acht invalbeurten. De middenvelder start in de plaats van Pablo Rosario die op de reservebank zit.
Mario Götze ontbreekt in de selectie van PSV. Spits Eran Zahavi is gepasseerd. Yorbe Vertessen en Noni Madueke zijn hun vervangers.
PSV moet winnen van Willem II om de tweede plaats weer over te nemen van AZ. De Alkmaarders versloegen zaterdag Fortuna Sittard met 1-0. De tweede plaats geeft recht op deelname aan de voorronden van de Champions League.
Willem II heeft de punten hard nodig in de strijd tegen degradatie. Het duel begint om 16.45 uur.
Opstelling PSV: Mvogo; Dumfries, Teze, Boscagli en Max; Vertessen, Van Ginkel, Sangaré en Gakpo; Madueke en Malen.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
4 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
9 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
9 uur geleden