Eerst thuiszege basketballers Lakers sinds overlijden Bryant
LOS ANGELES (ANP/RTR/DPA) - De basketballers van de Los Angeles Lakers hebben voor het eerst sinds de dood van clublegende Kobe Bryant op 26 januari, een thuiszege geboekt in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. De Lakers versloegen in het eigen Staples Center San Antonio Spurs met 129-102. Vorige week werd de thuiswedstrijd tegen de Portland Trail Blazers nog verloren.
LeBron James was bij de thuisploeg goed voor 36 punten en leidde zijn ploeg naar de winst op de Spurs, die enkele dagen eerder op dezelfde plek ook al van de LA Clippers hadden verloren. Het publiek in Los Angeles zette in het derde kwart en kort voor het einde met "Kobe, Kobe" nog spontaan enkele spreekkoren voor Bryant in.
De Lakers blijven met 38 overwinningen aan de leiding in de Western Conference. De Clippers en Denver Nuggets hebben drie zeges minder. De ploeg uit Denver won met 127-99 van de Portland Trail Blazers.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen zijn tweede startbewijs voor de Olympische Spelen veroverd. De 21-jarige Groninger won de 1000 meter in 1.06,84. Hij bleef wereldkampioen Joep Wennemars en Kjeld Nuis voor.
15 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Voor de Belgische veldrijder Laurens Sweeck is door een val tijdens de Azencross van Loenhout het seizoen maandag voortijdig geƫindigd. De leider in het klassement om de wereldbeker heeft een schouderblessure opgelopen, meldt zijn ploeg Crelan-Corendon.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Milaan. De 30-jarige Friezin van Reggeborgh won op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1500 meter in 1.53,02. Femke Kok werd verrassend tweede in 1.53,03. Marijke Groenewoud werd derde met 1.53,05.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune is er niet in geslaagd zich te kwalificeren voor de 1500 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De regerend wereldkampioene op die afstand eindigde op het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen met 1.53,21 als vierde.
16 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Lisa van Belle en Lorena Wiebes hebben op de slotdag van de Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen in Apeldoorn de titel veroverd op de koppelkoers. Voor Wiebes, die dit jaar op de weg 25 overwinningen boekte, was het haar vierde succes dit NK.
17 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Mathieu van der Poel heeft ook in de Azencross van Loenhout zijn ongeslagen status als veldrijder deze winter behouden. De Nederlander van Alpecin-Deceuninck reed in de cross die meetelt voor de X2O-trofee vanaf de vierde van acht ronden alleen voorop, nadat zijn rivaal Wout van Aert te maken had gekregen met een lekke band.
18 uur geledenLOENHOUT (ANP) - Lucinda Brand heeft maandag de Azencross gewonnen, een veldrit die meetelt voor de X2O-trofee in het Belgische Loenhout. Voor de 36-jarige Dordtse van Baloise Glowi Lions was het haar twaalfde zege op rij.
20 uur geleden