Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Een terugblik: Geslaagde carnavalsoptocht  in Oud-Vossemeer

Een terugblik: Geslaagde carnavalsoptocht in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Afgelopen zaterdag was het weer zover, de Carnavalsoptocht in Oud-Vossemeer. Menig carnavalsvierder kijkt hier altijd naar uit. Leek het er ’s morgens nog op dat de intocht in Oud-Vossemeer in het water zou vallen, tijdens de intocht brak gelukkig het zonnetje door.

Zoals ieder jaar overhandigde de burgemeester ceremonieel de sleutel aan de Prins. Het was voor Prins Leroy de eerste keer dat hij de sleutel overhandigd mocht krijgen. Speciaal voor de overhandiging kwam de burgemeester dit jaar verkleed in echte Thoolse klederdracht. Na de overhandiging genoot de burgemeester net als de vele bezoekers met volle teugen van de optocht.

Het motto van dit jaar ‘Oalles uut de kast’ werd zeer serieus genomen door de deelnemers aan de optocht.

Jeugdsentiment

Aan de optocht deden meerdere groepen mee die allemaal een prijs konden winnen. Dansen met juf Roos wist maar liefst drie prijzen in de wacht te slepen. Ze werden eerste bij de grote groepen, wonnen de jurybokaal en de trofee van het jeugdgevolg. “Ik doe nu voor de derde keer mee. Ik ben zelf opgegroeid met Carnaval en dus ook met de optocht. Als kind deed ik ook altijd al mee met de optocht met mijn moeder en een vriendin van mijn moeder. Mijn vader maakte dan de leukste karren. Ook dit jaar heeft mijn vader samen met mijn schoonvader onze kar gemaakt. Daarnaast doe ik graag mee omdat ik dit soort initiatieven op het dorp graag wil steunen en ook levend wil houden. En al die blije, vrolijke kids die ervan genieten om lekker even gek te doen en mee te lopen met de dansjuf en elkaar, daar kan ik erg van genieten”, vertelt Rosalinda Goedegebuure van Dansen met juf Roos.

Na de optocht en het Vellen van de Roos is het Carnavalsseizoen weer ten einde en menig carnavalsvierder kijkt al uit naar het nieuwe seizoen.

Meer uit Tholen

SP Tholen: ‘Iedereen heeft recht op een veilig en fijn leven in iedere woonkern’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.

2 uur geleden
CDA Tholen: ‘Wij kiezen voor samenwerking en gezond verstand’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 5: CDA Tholen.

5 uur geleden
Nieuwe Bravis wordt gebouwd door vier bedrijven met ervaring bij andere ziekenhuizen

WEST-BRABANT/THOLEN - Op weg naar het nieuwe Bravis ziekenhuis in West-Brabant is een belangrijke mijlpaal bereikt. Na een uitvoerige selectie, die bijna zes maanden heeft geduurd, is de bouw voorlopig gegund aan consortium FourCare. FourCare is een samenwerking tussen de gerenommeerde bouwbedrijven Trebbe en Van Wijnen en technisch dienstverleners Unica en Equans.

8 uur geleden
Thoolse lijsttrekkers gaan donderdag met elkaar in debat over zes onderwerpen

OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.

23 uur geleden
ChristenUnie Tholen: ‘Wij willen samen met u blijven bouwen aan een ‘Mooi Tholen’’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.

1 dag geleden
Algemeen Belang Tholen: ‘Bestuur hoort niet op afstand te staan, maar tussen de mensen’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.

1 dag geleden
Burgerpeiling 2025: Tholenaren waarderen hun gemeente op alle fronten hoger

THOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.

1 dag geleden