Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Een spannende tip voor de thuislezers

Een spannende tip voor de thuislezers

GOES - Nee, het is geen vakantie, maar doordat je vooral thuis moet blijven, is er meer tijd voor andere zaken, zoals het lezen van een goed boek. Boekhandelaar Anthoni Fierloos en zijn personeel van het Paard van Troje en De Koperen Tuin in Goes geven de komende weken leestips. 'De macht van K.' van Jens Vern is de eerste.

"Thrillers zijn er in overvloed. Des te fijner is het weer eens een thriller te lezen die boven het gemiddelde uitsteekt", zegt Anthoni Fierloos. "'De macht van K. is er zo één. Het verhaal gaat over Tim die in dienst treedt bij het IT-bedrijf The Keeler Company. Een prachtige baan, maar het bedrijf blijkt zich ook met duistere zaken bezig te houden. Mensen verdwijnen en met de data gebeuren zaken die het daglicht niet kunnen verdragen. Ieder hoofdstuk is geschreven vanuit één van de hoofdpersonen. We reizen met die personages de wereld over en kunnen op die manier het verhaal volgen, als lezer zien we het totaalplaatje. Een echte hedendaagse thriller met veel spanning en snelle plotwendingen, geschreven in korte hoofdstukken. Auteur Jens Vern, een pseudoniem van Sander Verheijen, is hoofdredacteur bij Hebban.nl. Dit is zijn thrillerdebuut. On-Nederlands goed! Een aanrader voor de thuislezer."

Het boek is te koop bij Paard van Troje en De Koperen Tuin. Beide winkels zijn open en hebben bovendien een bezorgservice. Zie de website van het Paard van Troje. 

Meer uit Beveland

Traumahelikopter ingezet voor overplaatsing patiënt naar Erasmus MC Rotterdam

GOES- Een traumahelikoper is zaterdagavond ingezet voor een geplande overplaatsing van een patiënt van het ADRZ-ziekenhuis aan de 's-Gravenpolderseweg naar het Erasmus MC in Rotterdam. Ook de brandweer werd opgeroepen. Wanneer patiënten van het ene naar het andere ziekenhuis moeten worden vervoerd, worden doorgaans ambulances ingezet. Vanwege specifieke omstandigheden werd dit keer voor vervoer door de lucht gekozen.

10 uur geleden
EBS nieuwe busvervoerder in Zeeland

GOES - De provincie Zeeland heeft besloten dat vervoerder EBS vanaf december 2026 het busvervoer in de hele provincie mag uitvoeren. Dit geldt voor een periode van twaalf jaar. EBS neemt het werk over van de huidige vervoerder Connexxion.

15 uur geleden
Minderjarige aangehouden voor steekpartij Goes

GOES - De politie heeft vrijdagavond een minderjarige verdachte aangehouden na de steekpartij eerder die dag in het centrum van Goes. Bij het geweldsincident raakte een jongen gewond.

1 dag geleden
Op de werkvloer bij planner Rubin en engineer Ferry: ‘Wij maken gebouwen slim’ [OP DE WERKVLOER]

Wie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.

1 dag geleden
Start van bouw schoolgebouw Scalda in Goes

GOES - De bouw van het nieuwe schoolgebouw van Scalda in het Omnium in Goes gaat officieel van start. Wethouder  André van Reest van de gemeente Goes verricht vrijdag de openingshandeling tijdens een feestelijke bijeenkomst.  

1 dag geleden
Gewonde bij steekpartij Bleekveld Goes

GOES - Een jongeman is vrijdag gewond geraakt bij een vermoedelijke steekpartij in het centrum van Goes. De politie doet onderzoek en heeft nabij theater De Mythe een ruime afzetting gemaakt.

2 dagen geleden
Motorrijder aangehouden na nachtelijke achtervolging

KAMPERLAND - Na een nachtelijke achtervolging werd vrijdagnacht een 22-jarige motorrijder uit Spijkenisse door de politie aangehouden in Kamperland. Hij wordt verdacht van het bezitten van drugs, het rijden onder invloed en het maken van overtredingen die in de Wegenverkeerswet staan vermeld. De man zit nog vast.

2 dagen geleden