Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Een Kerstwandeling met de schapen van Kaljouw naar de stal

Een Kerstwandeling met de schapen van Kaljouw naar de stal

MIDDELBURG/SEROOSKERKE - Op zaterdag 24 December 2022, wandelt de herder van Kaljouw Landschapsbeheer in Middelburg met ongeveer 400 drachtige schapen naar de stal. Daar gaan ze lammeren.

Om ongeveer 9.00 uur vertrekt de herder met zijn kudde vanuit een weiland achter Zoetendaalse weg 2, in de buurt van Serooskerke. Ze lopen richting Middelburg via de Hondegemsweg, de Zandvoortsweg en het Laurens Stommespad naar de stal aan het begin van de Cleene Hoogeweg in Middelburg. Ze komen daar rond 10.30 uur aan. Iedereen mag meelopen met de kudde. Ook kan van 10.00 tot 14.00 uur een kijkje worden genomen in de stal. Schapen worden bij binnenkomst geselecteerd en lopen door een voetenbad. In de schuur is erwtensoep, warme chocomel en koffie of thee te verkrijgen, graag contant betalen. Toegang/deelname is gratis.

Zie: www.kaljouwlandschapsbeheer.nl. Tip: De wandeling is mooi te combineren met een wandelommetje Cleene Hooge, zie www.decleenehooge.nl.

Meer uit Middelburg

Man gewond bij steekpartij in centrum Middelburg; dader voortvluchtig

MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.

1 uur geleden
Zeeuwse reactie op troonrede: ‘Zeeland heeft de sleutel om Nederland van het slot te halen’

MIDDELBURG - 'Benut de kansen die Zeeland biedt voor de landelijke opgaven, zoals de versnelling van de energietransitie en een oplossing voor het woningtekort', met deze boodschap reageren de Zeeuwse overheden dinsdag op de troonrede van koning Willem-Alexander en de Miljoenennota die op deze Prinsjesdag is gepresenteerd.

15 uur geleden
Maandelijks koffie-uurtje in bibliotheek Middelburg voor mensen met Parkinson

MIDDELBURG - Donderdagmorgen (18 september) is het weer tijd voor het maandelijkse koffie-uurtje in de bibliotheek in Middelburg voor mensen met Parkinson en hun naasten.

17 uur geleden
Residence Coudekerke feestelijk geopend in Koudekerke

KOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.

22 uur geleden
Provincie stopt met bestrijden Aziatische hoornaar: ‘Uitroeien lukt niet meer’

MIDDELBURG/DOMBURG - De Provincie Zeeland stopt met het bestrijden van nesten van de Aziatische hoornaar. 'Het budget voor 2025 raakt uitgeput, terwijl het aantal meldingen dit jaar explosief is gestegen', laat Zeeland weten.

23 uur geleden
Zeeuwse gasten bij Prinsjesdag: Ria Geluk en Jan Lievens

ZEELAND - Het is vandaag de derde dinsdag van september: Prinsjesdag. In Den Haag leest koning Willem-Alexander de troonrede voor in de in de Koninklijke Schouwburg, traditiegetrouw in aanwezigheid van de Staten-Generaal en genodigden. 

1 dag geleden
Kopje thee met Maartje Duin op Ter Hooge over haar podcast ‘Mina & Mevrouw’

MIDDELBURG - Op landgoed Ter Hooge in Middelburg, het decor van haar podcast Mina & Mevrouw, gaat Maartje Duin zondag (21 september) om 11.00 uur in gesprek met luisteraars.

1 dag geleden