Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente
NYON (ANP) - Dynamo Kyiv en Rangers FC zijn de mogelijke tegenstanders van FC Twente in de play-offs voor een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft een loting op het hoofdkantoor van de UEFA in het Zwitserse Nyon bepaald.
FC Twente speelt dinsdag eerst een uitduel met RB Salzburg in de derde voorronde van de Champions League. De return staat voor volgende week in Enschede op het programma. De winnaar van het tweeluik treft dus Dynamo Kyiv of Rangers FC in de play-offs voor een plek in de koningsklasse van het clubvoetbal.
De eerste duels in de play-offs voor een plaats in de Champions League staan voor 20 of 21 augustus op het programma, de returns op 27 of 28 augustus. Robin Pröpper maakte vorige week de overstap van FC Twente naar Rangers FC. De club uit Enschede nam onlangs spits Sam Lammers over van de Schotse club. Ook oud-aanvallers Danilo en Vaclav Cerny van FC Twente spelen voor Rangers FC.
FC Twente speelt komend seizoen in de Europa League als het in twee duels van RB Salzburg verliest. PSV en Feyenoord zijn al zeker van deelname aan de Champions League. AZ mag aan de Europa League deelnemen. Ajax wil zich voor de Europa League kwalificeren. Lukt dat niet, dan speelt de club uit Amsterdam komend seizoen in de Conference League.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
5 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
5 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
17 uur geleden