Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente

Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente

NYON (ANP) - Dynamo Kyiv en Rangers FC zijn de mogelijke tegenstanders van FC Twente in de play-offs voor een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft een loting op het hoofdkantoor van de UEFA in het Zwitserse Nyon bepaald.

FC Twente speelt dinsdag eerst een uitduel met RB Salzburg in de derde voorronde van de Champions League. De return staat voor volgende week in Enschede op het programma. De winnaar van het tweeluik treft dus Dynamo Kyiv of Rangers FC in de play-offs voor een plek in de koningsklasse van het clubvoetbal.

De eerste duels in de play-offs voor een plaats in de Champions League staan voor 20 of 21 augustus op het programma, de returns op 27 of 28 augustus. Robin Pröpper maakte vorige week de overstap van FC Twente naar Rangers FC. De club uit Enschede nam onlangs spits Sam Lammers over van de Schotse club. Ook oud-aanvallers Danilo en Vaclav Cerny van FC Twente spelen voor Rangers FC.

FC Twente speelt komend seizoen in de Europa League als het in twee duels van RB Salzburg verliest. PSV en Feyenoord zijn al zeker van deelname aan de Champions League. AZ mag aan de Europa League deelnemen. Ajax wil zich voor de Europa League kwalificeren. Lukt dat niet, dan speelt de club uit Amsterdam komend seizoen in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

42 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

43 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

6 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

10 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

10 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

14 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

14 uur geleden