Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente

Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente

NYON (ANP) - Dynamo Kyiv en Rangers FC zijn de mogelijke tegenstanders van FC Twente in de play-offs voor een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft een loting op het hoofdkantoor van de UEFA in het Zwitserse Nyon bepaald.

FC Twente speelt dinsdag eerst een uitduel met RB Salzburg in de derde voorronde van de Champions League. De return staat voor volgende week in Enschede op het programma. De winnaar van het tweeluik treft dus Dynamo Kyiv of Rangers FC in de play-offs voor een plek in de koningsklasse van het clubvoetbal.

De eerste duels in de play-offs voor een plaats in de Champions League staan voor 20 of 21 augustus op het programma, de returns op 27 of 28 augustus. Robin Pröpper maakte vorige week de overstap van FC Twente naar Rangers FC. De club uit Enschede nam onlangs spits Sam Lammers over van de Schotse club. Ook oud-aanvallers Danilo en Vaclav Cerny van FC Twente spelen voor Rangers FC.

FC Twente speelt komend seizoen in de Europa League als het in twee duels van RB Salzburg verliest. PSV en Feyenoord zijn al zeker van deelname aan de Champions League. AZ mag aan de Europa League deelnemen. Ajax wil zich voor de Europa League kwalificeren. Lukt dat niet, dan speelt de club uit Amsterdam komend seizoen in de Conference League.

Meer uit Voetbal

Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

5 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

6 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

10 uur geleden