Dynamo Kyiv en Rangers FC mogelijke tegenstanders van FC Twente
NYON (ANP) - Dynamo Kyiv en Rangers FC zijn de mogelijke tegenstanders van FC Twente in de play-offs voor een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft een loting op het hoofdkantoor van de UEFA in het Zwitserse Nyon bepaald.
FC Twente speelt dinsdag eerst een uitduel met RB Salzburg in de derde voorronde van de Champions League. De return staat voor volgende week in Enschede op het programma. De winnaar van het tweeluik treft dus Dynamo Kyiv of Rangers FC in de play-offs voor een plek in de koningsklasse van het clubvoetbal.
De eerste duels in de play-offs voor een plaats in de Champions League staan voor 20 of 21 augustus op het programma, de returns op 27 of 28 augustus. Robin Pröpper maakte vorige week de overstap van FC Twente naar Rangers FC. De club uit Enschede nam onlangs spits Sam Lammers over van de Schotse club. Ook oud-aanvallers Danilo en Vaclav Cerny van FC Twente spelen voor Rangers FC.
FC Twente speelt komend seizoen in de Europa League als het in twee duels van RB Salzburg verliest. PSV en Feyenoord zijn al zeker van deelname aan de Champions League. AZ mag aan de Europa League deelnemen. Ajax wil zich voor de Europa League kwalificeren. Lukt dat niet, dan speelt de club uit Amsterdam komend seizoen in de Conference League.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
15 uur geleden