Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duur puntenverlies Paris Saint-Germain bij Stade Rennes

Duur puntenverlies Paris Saint-Germain bij Stade Rennes

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de uitwedstrijd tegen subtopper Stade Rennes dure punten verspeeld. De titelverdediger moest genoegen nemen met 1-1. Met nog twee speelronden te gaan, heeft koploper Lille nu 3 punten meer dan de club uit Parijs.

Neymar benutte op slag van rust een strafschop. De Braziliaanse aanvaller verlengde zaterdag zijn contract bij Paris SG tot medio 2025.

Na de rust viel de nummer 2 van de ranglijst stil. Serhou Guirassy zorgde in de 71e minuut voor de gelijkmaker. In het slotoffensief kon PSG de winnende treffer niet afdwingen.

Rode kaart

De bezoekers beëindigden het duel met tien man. Presnel Kimpembe kreeg in de 88e minuut de rode kaart. Mitchel Bakker bleef bij PSG op de bank.

Lille, de club van verdediger Sven Botman, won vrijdag met 3-0 bij RC Lens. De koploper speelt nog tegen Saint-Etienne (thuis) en Angers (uit). Lille kan voor de vierde keer de Franse titel veroveren.

Meer uit Voetbal

Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

55 minuten geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

1 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

2 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

4 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

4 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

5 uur geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

5 uur geleden