Duur puntenverlies Paris Saint-Germain bij Stade Rennes
RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de uitwedstrijd tegen subtopper Stade Rennes dure punten verspeeld. De titelverdediger moest genoegen nemen met 1-1. Met nog twee speelronden te gaan, heeft koploper Lille nu 3 punten meer dan de club uit Parijs.
Neymar benutte op slag van rust een strafschop. De Braziliaanse aanvaller verlengde zaterdag zijn contract bij Paris SG tot medio 2025.
Na de rust viel de nummer 2 van de ranglijst stil. Serhou Guirassy zorgde in de 71e minuut voor de gelijkmaker. In het slotoffensief kon PSG de winnende treffer niet afdwingen.
Rode kaart
De bezoekers beëindigden het duel met tien man. Presnel Kimpembe kreeg in de 88e minuut de rode kaart. Mitchel Bakker bleef bij PSG op de bank.
Lille, de club van verdediger Sven Botman, won vrijdag met 3-0 bij RC Lens. De koploper speelt nog tegen Saint-Etienne (thuis) en Angers (uit). Lille kan voor de vierde keer de Franse titel veroveren.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
1 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
4 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
5 uur geleden