Duur puntenverlies Paris Saint-Germain bij Stade Rennes
RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de uitwedstrijd tegen subtopper Stade Rennes dure punten verspeeld. De titelverdediger moest genoegen nemen met 1-1. Met nog twee speelronden te gaan, heeft koploper Lille nu 3 punten meer dan de club uit Parijs.
Neymar benutte op slag van rust een strafschop. De Braziliaanse aanvaller verlengde zaterdag zijn contract bij Paris SG tot medio 2025.
Na de rust viel de nummer 2 van de ranglijst stil. Serhou Guirassy zorgde in de 71e minuut voor de gelijkmaker. In het slotoffensief kon PSG de winnende treffer niet afdwingen.
Rode kaart
De bezoekers beëindigden het duel met tien man. Presnel Kimpembe kreeg in de 88e minuut de rode kaart. Mitchel Bakker bleef bij PSG op de bank.
Lille, de club van verdediger Sven Botman, won vrijdag met 3-0 bij RC Lens. De koploper speelt nog tegen Saint-Etienne (thuis) en Angers (uit). Lille kan voor de vierde keer de Franse titel veroveren.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
14 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
15 uur geleden