
Duncan Laurence zien op een groot scherm in Cinecity?
VLISSINGEN - Fans van het Eurovisie Songfestival kunnen het zaterdag 18 mei live volgen in bioscoop Cinecity in Vlissingen.
Het songfestival vindt plaats in Tel Aviv in Israël. Mensen die op een groot scherm willen zien of Duncan Laurence met ‘Arcade’, als hij de finale haalt, succes heeft, zijn welkom om 20.00 uur.
Popcorn
Een kaartje kost vijf euro. De bioscoop belooft op popcorn te trakteren. De voorverkoop voor de bijzondere avond begint om 9 mei om 9.00 uur via de website www.cinecity.nl.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op donderdag 14 augustus kleuren vier propellervliegtuigen van het Britse aerobatic display team The Global Stars de lucht boven de Westerschelde. De internationaal gelauwerde formatie is opnieuw te gast tijdens Rescue Zeeland - het grootste hulpverleningsevenement van Nederland bij de Vlissingse boulevard - en belooft wederom een vliegshow van wereldklasse te verzorgen.
1 uur geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen regio en rijk vanuit Wind in de zeilen bestaat vijf jaar. 'De voortgangsrapportages die twee keer per jaar verschijnen, laten zien dat er door de samenwerking mooie resultaten zijn bereikt', schrijft de gemeente Vlissingen in een persbericht.
3 uur geledenOOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.
21 uur geledenVLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening.
1 dag geledenVLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter. Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.
2 dagen geleden