
Dumfries: we weten hoe belangrijk deze tweede plek voor PSV is
EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries hoopt zelf komende zomer een transfer te maken, maar de verdediger is voor PSV blij dat de club komend seizoen weer aan de Champions League mee mag doen. "Na een verdiende overwinning vandaag mogen we het niet meer weggeven. Complimenten daarvoor naar de ploeg. We weten hoe belangrijk deze tweede plaats voor de club is", aldus Dumfries na de zege van 4-2 op PEC Zwolle.
PSV heeft, met nog één speelronde op het programma, een voorsprong van 3 punten op AZ. Het doelsaldo van de Eindhovenaren is bovendien veel beter. Dumfries: "Zondag weten we het pas zeker, maar we hebben een uitstekende uitgangspositie."
Eran Zahavi, zondag nog slachtoffer van een overval op zijn woning, maakte het vierde doelpunt voor PSV. "We hebben Eran gesteund waar we konden en aan hem de keuze gelaten. Iedereen bij de club verdient complimenten over hoe er met de situatie is omgegaan. We hebben laten zien dat we er voor elkaar zijn", aldus Dumfries.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Memphis Depay heeft zijn honderdste interland voor Oranje gevierd met een treffer in het uitduel met Spanje in de kwartfinale van de Nations League. De aanvaller benutte in de 54e minuut een strafschop (1-1).
8 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - De voetbalploegen van Turkije en Griekenland maken in de volgende editie van de Nations League deel uit van League A. De Turken hadden in de play-offs donderdag thuis al met 3-1 gewonnen van Hongarije en trokken ook de return in Boedapest naar zich toe: 0-3. Griekenland verraste in Schotland met een 3-0-zege. De Schotten hadden in Piraeus nog met 1-0 gewonnen. Servië handhaafde zich door Oostenrijk te verslaan (2-0).
1 uur geledenVALENCIA (ANP) - Memphis Depay staat voor zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal. De 31-jarige aanvaller begint om 20.45 uur in Valencia aan het uitduel met Spanje in de kwartfinale van de Nations League.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - Ian Maatsen debuteert voor het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Spanje in de kwartfinale van de Nations League. Bondscoach Ronald Koeman geeft de verdediger van Aston Villa de taak om Lamine Yamal, de talentvolle rechtsbuiten van de thuisploeg, te bewaken.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - Dean Huijsen (19) staat tegen Nederland voor het eerst bij Spanje in de basis. De in Amsterdam geboren verdediger vormt zondagavond in de return van de kwartfinales in de Nations League samen met Robin Le Normand het centrum van de verdediging. Het duel wordt in een uitverkocht Stadion Mestalla van Valencia gespeeld. De opbrengst gaat naar de slachtoffers van de hevige regenval en overstromingen waarbij in oktober 2024 in de regio Valencia meer dan 220 doden vielen.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - De KNVB steunt de Spaanse voetbalclubs die eind oktober zijn getroffen door zware overstromingen in de regio Valencia. Bondsvoorzitter Frank Paauw overhandigt zondagavond voor het uitduel van Oranje met de Europees kampioen in de kwartfinale van de Nations League een cheque van 10.000 euro aan de Spaanse bond.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Thiago Motta is niet langer trainer van Juventus. De Italiaanse voetbalclub maakte zondag het al verwachte ontslag van de Italiaan met Braziliaanse roots bekend en liet meteen ook weten wie zijn opvolger is. Het gaat om de Kroaat Igor Tudor, die eerder al eens als assistent van Andrea Pirlo werkzaam was bij de club uit Turijn en er ook als speler een verleden heeft.
5 uur geleden