Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dumfries: we weten hoe belangrijk deze tweede plek voor PSV is

Dumfries: we weten hoe belangrijk deze tweede plek voor PSV is

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries hoopt zelf komende zomer een transfer te maken, maar de verdediger is voor PSV blij dat de club komend seizoen weer aan de Champions League mee mag doen. "Na een verdiende overwinning vandaag mogen we het niet meer weggeven. Complimenten daarvoor naar de ploeg. We weten hoe belangrijk deze tweede plaats voor de club is", aldus Dumfries na de zege van 4-2 op PEC Zwolle.

PSV heeft, met nog één speelronde op het programma, een voorsprong van 3 punten op AZ. Het doelsaldo van de Eindhovenaren is bovendien veel beter. Dumfries: "Zondag weten we het pas zeker, maar we hebben een uitstekende uitgangspositie."

Eran Zahavi, zondag nog slachtoffer van een overval op zijn woning, maakte het vierde doelpunt voor PSV. "We hebben Eran gesteund waar we konden en aan hem de keuze gelaten. Iedereen bij de club verdient complimenten over hoe er met de situatie is omgegaan. We hebben laten zien dat we er voor elkaar zijn", aldus Dumfries.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

5 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

5 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

6 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

6 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

6 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

10 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

14 uur geleden