Dumfries: we weten hoe belangrijk deze tweede plek voor PSV is
EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries hoopt zelf komende zomer een transfer te maken, maar de verdediger is voor PSV blij dat de club komend seizoen weer aan de Champions League mee mag doen. "Na een verdiende overwinning vandaag mogen we het niet meer weggeven. Complimenten daarvoor naar de ploeg. We weten hoe belangrijk deze tweede plaats voor de club is", aldus Dumfries na de zege van 4-2 op PEC Zwolle.
PSV heeft, met nog één speelronde op het programma, een voorsprong van 3 punten op AZ. Het doelsaldo van de Eindhovenaren is bovendien veel beter. Dumfries: "Zondag weten we het pas zeker, maar we hebben een uitstekende uitgangspositie."
Eran Zahavi, zondag nog slachtoffer van een overval op zijn woning, maakte het vierde doelpunt voor PSV. "We hebben Eran gesteund waar we konden en aan hem de keuze gelaten. Iedereen bij de club verdient complimenten over hoe er met de situatie is omgegaan. We hebben laten zien dat we er voor elkaar zijn", aldus Dumfries.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
18 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
5 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
6 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
7 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
11 uur geleden