Dumfries heeft aandeel in overtuigende uitzege Internazionale
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft in de uitwedstrijd tegen Salernitana, dat laatste staat, de ruimste zege van het seizoen geëvenaard. Inter won met 5-0 en Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overtuigende zege.
Na ruim een half uur nam Dumfries de 0-2 voor zijn rekening. Op aangeven van Edin Džeko schoot hij van dichtbij hard raak. De bal ging via de lat weer terug het veld in, maar de scheidsrechter oordeelde dat de inzet van Dumfries de lijn had gepasseerd. Het was voor de Nederlandse verdediger zijn tweede doelpunt van het seizoen in de Serie A. Begin deze maand scoorde hij ook tegen AS Roma (0-3).
De andere vier doelpunten kwamen op naam van Ivan Perisic, Alexis Sánchez, Lautaro Martínez en Roberto Gagliardini. Voor Inter was het de ruimste uitzege sinds maart 2018, toen het 5-0 werd tegen Sampdoria.
Inter, dat dit seizoen al met 6-1 won van Bologna, vergrootte de voorsprong op stadgenoot AC Milan tot 4 punten. AC Milan wacht zondag de thuiswedstrijd tegen Napoli, dat vierde staat.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
18 minuten geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
2 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
3 uur geleden