Dumfries heeft aandeel in overtuigende uitzege Internazionale
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft in de uitwedstrijd tegen Salernitana, dat laatste staat, de ruimste zege van het seizoen geëvenaard. Inter won met 5-0 en Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overtuigende zege.
Na ruim een half uur nam Dumfries de 0-2 voor zijn rekening. Op aangeven van Edin Džeko schoot hij van dichtbij hard raak. De bal ging via de lat weer terug het veld in, maar de scheidsrechter oordeelde dat de inzet van Dumfries de lijn had gepasseerd. Het was voor de Nederlandse verdediger zijn tweede doelpunt van het seizoen in de Serie A. Begin deze maand scoorde hij ook tegen AS Roma (0-3).
De andere vier doelpunten kwamen op naam van Ivan Perisic, Alexis Sánchez, Lautaro Martínez en Roberto Gagliardini. Voor Inter was het de ruimste uitzege sinds maart 2018, toen het 5-0 werd tegen Sampdoria.
Inter, dat dit seizoen al met 6-1 won van Bologna, vergrootte de voorsprong op stadgenoot AC Milan tot 4 punten. AC Milan wacht zondag de thuiswedstrijd tegen Napoli, dat vierde staat.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
9 uur geleden