Dumfries heeft aandeel in overtuigende uitzege Internazionale
SALERNO (ANP) - Internazionale heeft in de uitwedstrijd tegen Salernitana, dat laatste staat, de ruimste zege van het seizoen geëvenaard. Inter won met 5-0 en Denzel Dumfries droeg met een doelpunt bij aan de overtuigende zege.
Na ruim een half uur nam Dumfries de 0-2 voor zijn rekening. Op aangeven van Edin Džeko schoot hij van dichtbij hard raak. De bal ging via de lat weer terug het veld in, maar de scheidsrechter oordeelde dat de inzet van Dumfries de lijn had gepasseerd. Het was voor de Nederlandse verdediger zijn tweede doelpunt van het seizoen in de Serie A. Begin deze maand scoorde hij ook tegen AS Roma (0-3).
De andere vier doelpunten kwamen op naam van Ivan Perisic, Alexis Sánchez, Lautaro Martínez en Roberto Gagliardini. Voor Inter was het de ruimste uitzege sinds maart 2018, toen het 5-0 werd tegen Sampdoria.
Inter, dat dit seizoen al met 6-1 won van Bologna, vergrootte de voorsprong op stadgenoot AC Milan tot 4 punten. AC Milan wacht zondag de thuiswedstrijd tegen Napoli, dat vierde staat.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
13 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden