Duizend lichtjes verlichtten Tholen tijdens jaarlijkse lampionnentocht
THOLEN - Zo’n duizend deelnemers vertrokken gisteren, gewapend met lampionnen, vanaf de Zoekweg voor de jaarlijkse lampionnentocht. 45 minuten lang werd het eiland verlicht door alle prachtige lampjes.
Gisteren was het eindelijk weer zover. De jaarlijkse lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen ging van start. Ruim duizend inwoners hadden zich opgegeven op deel te nemen. Om 19.00 uur ging de tocht van start vanaf de Zoekweg. De route werd via onder andere de Burgemeester van Stapelestraat, Luchtenburgseweg en Windsingel vervolgt. Om weer te eindigen bij de Zoekweg. In totaal duurde de tocht zo’n 45 minuten.
De lampionnen werden via de scholen in Tholen-stad verstrekt. Meedoen was volledig gratis. De tocht werd muzikaal begeleid door drie muziekcorpsen: Muziekvereniging Concordia (Tholen), Showkorps Juliana (’s Gravendeel) en de Koninklijke fanfare Accelerando (Sint-Annaland).
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
12 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
14 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
17 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden