
Duizend boompjes krijgen nieuwe stek in Vlissingen
VLISSINGEN - Dit najaar organiseerde de Zeeuwse Milieufederatie (ZMf) voor het derde jaar op rij een uitdeelactie gratis inheemse boompjes. Inwoners van Vlissingen die boompjes hebben besteld kunnen deze zaterdag 9 december afhalen op de Stadswerf aan de Vredehoflaan. De ZMf deelt in de hele provincie 18.000 boompjes uit en wil zo bijdragen aan de vergroening van Zeeland.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een paar keer per jaar verzamelt om 8.00 uur 's ochtends een groep studenten van de University of Applied Sciences (HZ) zich in Vlissingen. Ze maken deel uit van het stormchaser-team en trekken eropuit om metingen te verrichten in natuurgebieden.
54 minuten geledenVLISSINGEN - Vanmiddag heeft de politie een man aangehouden in het centrum van Vlissingen wegens vernieling.
18 uur geledenVLISSINGEN - Waterschap Scheldestromen begint in april met het herstel van de buitenmuren en de onderdoorgang van het eeuwenoude Keizersbolwerk in Vlissingen.
18 uur geledenVLISSINGEN - Terwijl stormen langs de kust razen, trekken studenten van de University of Applied Sciences (HZ) juist het veld in. Gewapend met meetapparatuur en wetenschappelijke nieuwsgierigheid nemen zij deel aan het onderzoeksproject: Delta Patrol.
20 uur geledenVLISSINGEN - De vrijmetselaars in Vlissingen organiseren een open dag in Loge Terra Maris. Tijdens deze bijeenkomst krijgen bezoekers een unieke kans om kennis te maken met de tradities en werkwijze van de vrijmetselarij.
23 uur geledenVLISSINGEN - Een hoogbejaarde vrouw uit Vlissingen is vrijdagmiddag het slachtoffer geworden van oplichters die zich voordeden als bankmedewerkers. Zij wisten kostbaarheden en haar bankpas buit te maken en namen vervolgens geld op met de gestolen pas.
2 dagen geleden