Duitsland met bekende namen naar duels Nations League
BERLIJN (ANP) - Bondscoach Hansi Flick geeft met zijn 26-koppige Duitse selectie voor de komende Nations League-wedstrijden in juni een duidelijk signaal af richting het WK in Qatar. In de wedstrijden tegen Italië, Engeland en Hongarije test Flick geen nieuwkomers meer, maar vertrouwt hij volledig op de gevestigde orde.
Ook rekent hij op de terugkeer van Joshua Kimmich, Leon Goretzka, Serge Gnabry, Niklas Süle, Marco Reus, Jonas Hofmann, Karim Adeyemi en Lukas Klostermann die in maart nog ontbraken tijdens oefenwedstrijden tegen Nederland en Israël.
Oliver Baumann van Hoffenheim is opgeroepen als derde keeper na de afmelding van Marc-André ter Stegen, die deze zomer een pauze inlast. Aanvoerder Manuel Neuer en Europa League-winnaar Kevin Trapp behoren ook tot de selectie.
Maatstaf
"Dit is nog geen definitief team voor het WK. De deur staat nog altijd open", zegt Flick. "De ploeg die er nu staat is de maatstaf voor alles wat er nog aan zit te komen."
Matthias Ginter (Mönchengladbach) en Robin Gosens (Internazionale) ontbreken in de selectie die maandag samenkomt voor een kort trainingskamp in het Spaanse Marbella.
Begin juni speelt Duitsland in de Nations League tegen Italië (4 en 14 juni), Engeland (7 juni) en Hongarije (11 juni). "Deze wedstrijden zijn een geweldige kans voor ons om te laten zien hoever we zijn", zegt Flick.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
13 uur geleden