Duitsers zonder spits Füllkrug tegen Oranje
AMSTERDAM (ANP/DPA) - Duitsland moet het dinsdagavond in de Nations League-wedstrijd tegen Oranje stellen zonder Niclas Füllkrug. Dat heeft de Duitse bond op de dag van de wedstrijd bekendgemaakt.
De 31-jarige spits heeft last van de aanhechting van een achillespees en een kuit, werd maandag al bekendgemaakt door bondscoach Julian Nagelsmann. De coach gaf toen al aan dat het meespelen van de aanvaller onzeker was.
Füllkrug, uitkomend voor West Ham United, opende zaterdag de score tegen Hongarije. Het werd uiteindelijk 5-0. Oranje was op dezelfde avond met 5-2 te sterk voor Bosnië en Herzegovina.
De wedstrijd tussen Nederland en Duitsland begint om 20.45 uur en wordt gespeeld in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
10 uur geleden