Duitsers met ongewijzigd elftal in tweede duel met Hongarije
STUTTGART (ANP) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland stuurt dezelfde elf spelers het veld in bij de wedstrijd tegen Hongarije als tijdens de openingswedstrijd van het EK voetbal. Duitsland won die eerste wedstrijd met 5-1 van Schotland.
Nagelsmann heeft gekozen voor het middenveld met Robert Andrich, Ilkay Gündogan en Toni Kroos. Op de flanken staan Jamal Musiala en Florian Wirtz en Kai Havertz is de diepe spits. Aanvallers Niclas Füllkrug, Thomas Müller en ook Leroy Sané en Emre Can beginnen op de bank.
Füllkrug en Can waren goed voor het vierde en vijfde doelpunt tegen Schotland. Eerder scoorden Wirtz, Musiala en Havertz.
De wedstrijd tegen Hongarije begint om 18.00 uur in Stuttgart.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
12 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden