Duitse voetbalbond gaat in gesprek met coach Flick van Bayern
FRANKFURT (ANP) - De Duitse voetbalbond DFB gaat op korte termijn in gesprek met de huidige trainer van Bayern München, 'Hansi' Flick. "Hij is een uitstekende kandidaat om onze nieuwe bondscoach te worden", zo gaf de instantie officieel toe. Flick moet Joachim Löw na de Europese titelstrijd van de komende zomer opvolgen. Löw maakte eerder zelf bekend na het EK te zullen vertrekken.
Flick heeft nog een verbintenis tot 2023 bij Bayern München, waarmee hij het afgelopen jaar maar liefst vier hoofdprijzen won. Eerder al gaf hij te kennen na dit seizoen weg te willen. Hoewel de Duitse kampioen naar verluidt nog wel een afkoopsom wil, presenteerde het met Julian Nagelsmann van Leipzig inmiddels al wel de nieuwe man voor de komende jaren.
Bayern staat op het punt voor de 31e keer landskampioen te worden.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
4 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
6 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
7 uur geleden