Duitse media: Mislintat moet alweer vertrekken bij Dortmund
DORTMUND (ANP) - Sven Mislintat moet na drie maanden alweer vertrekken bij Borussia Dortmund. Volgens verschillende Duitse media heeft de technisch directeur zich onmogelijk gemaakt bij de finalist van de laatste editie van de Champions League.
De 51-jarige Mislintat zou een slechte relatie hebben met trainer Nuri Sahin. Sportief directeur Sebastian Kehl zou de voormalig directeur voetbalzaken van Ajax verwijten dat hij zonder overleg transfers wilde forceren. Mislintat werkte tussen 2006 en 2017 ook al voor Dortmund. Vervolgens ging hij bij Arsenal aan de slag.
Mislintat werd vorig seizoen na vier maanden ontslagen bij Ajax. De Duitser raakte daarna in opspraak over mogelijke belangenverstrengeling bij transfers. KPMG deed maandenlang onafhankelijk onderzoek naar de Duitser, maar kon geen overtuigende aanwijzingen vinden voor die belangenverstrengeling.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
46 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
3 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
4 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
9 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
10 uur geleden