Duitse media: Mislintat moet alweer vertrekken bij Dortmund
DORTMUND (ANP) - Sven Mislintat moet na drie maanden alweer vertrekken bij Borussia Dortmund. Volgens verschillende Duitse media heeft de technisch directeur zich onmogelijk gemaakt bij de finalist van de laatste editie van de Champions League.
De 51-jarige Mislintat zou een slechte relatie hebben met trainer Nuri Sahin. Sportief directeur Sebastian Kehl zou de voormalig directeur voetbalzaken van Ajax verwijten dat hij zonder overleg transfers wilde forceren. Mislintat werkte tussen 2006 en 2017 ook al voor Dortmund. Vervolgens ging hij bij Arsenal aan de slag.
Mislintat werd vorig seizoen na vier maanden ontslagen bij Ajax. De Duitser raakte daarna in opspraak over mogelijke belangenverstrengeling bij transfers. KPMG deed maandenlang onafhankelijk onderzoek naar de Duitser, maar kon geen overtuigende aanwijzingen vinden voor die belangenverstrengeling.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
47 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
48 minuten geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
6 uur geleden