Duitse international Goretzka verlengt contract Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - De Duitse international Leon Goretzka heeft zijn contract bij Bayern München met vier jaar verlengd. De 26-jarige middenvelder ligt nu tot de zomer van 2026 vast bij de 'Rekordmeister'. Bayern nam Goretzka in 2018 transfervrij over van Schalke 04.
"De afgelopen drie jaar hebben we alles gewonnen wat er te winnen viel", zegt Goretzka. "Maar nog mooier dan het winnen van titels is het herhalen van successen en bevestigen dat je de beste bent. We willen hierop verder bouwen in de komende jaren."
Goretzka werd met Bayern München de afgelopen drie seizoenen steeds landskampioen. Vorig jaar won hij met de Duitse club de Champions League, de Europese Supercup en het WK voor clubs. De middenvelder speelde tot nu toe 118 wedstrijden voor Bayern, waarin hij 25 doelpunten maakte.
Onlangs verlengde ook Joshua Kimmich al zijn contract bij Bayern München, tot medio 2025. "We zijn heel blij dat met Joshua en Leon het hart van onze ploeg de komende jaren blijft", aldus technisch directeur Hasan Salihamidzic.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
23 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geleden