Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse elftal kan onder voorwaarden oefenduels spelen voor EK

Duitse elftal kan onder voorwaarden oefenduels spelen voor EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond kan onder voorwaarden voor het nationale elftal volgend jaar vriendschappelijke wedstrijden organiseren in aanloop naar het Europees kampioenschap in 2024. Dat heeft de Europese voetbalbond UEFA laten weten.

De Duitsers hoeven zich als gastland niet te kwalificeren voor het EK en lieten woensdag weten dat ze niet aan het kwalificatietoernooi willen meedoen. In het verleden deden andere landen dit wel. De uitslagen telden dan niet mee in de stand. Maar de Duitse ploeg wil liever zelf tegenstanders kiezen. Volgens de UEFA mag Duitsland niet de landen uitnodigen die meedoen aan de finale van de Nations League en de landen die bij het kwalificatietoernooi voor het EK in 2024 zijn ingedeeld in de drie poules van zes. De zeven andere groepen krijgen vijf landen. Nederland, Kroatië, Spanje en Italië vallen af als tegenstanders omdat deze landen volgend jaar in de eindstrijd van de Nations League spelen.

"Het is aan de Duitse voetbalbond om van speeldag tot speeldag een vriendschappelijke wedstrijd te regelen met de beschikbare teams", aldus de UEFA.

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

1 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

1 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

1 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

2 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

3 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

4 uur geleden
AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

16 uur geleden