Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland kijkt uit naar het Nations League-duel met Nederland komende dinsdag in Amsterdam. De 37-jarige Duitser zag zijn ploeg zaterdag met 5-0 winnen van Hongarije, terwijl Oranje met 5-2 te sterk was voor Bosnië en Herzegovina.
"We kijken er erg naar uit", zei Nagelsmann na de ruime zege op Hongarije. "Nederland maakte ook vijf doelpunten. Zij hebben een heel erg goed team en veel potentieel als het gaat om individuele spelers. Daar ben ik enthousiast over."
Nagelsmann was niet vergeten dat Duitsland afgelopen maart het onderlinge oefenduel in Frankfurt met 2-1 had gewonnen, maar wilde daar geen conclusies aan verbinden. "Die wedstrijd was ter voorbereiding op het EK en was niet zo makkelijk, moet ik zeggen", aldus de bondscoach. Niclas Füllkrug maakte een half jaar geleden de winnende treffer in de 85e minuut.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
5 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden