Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje

Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje

DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland kijkt uit naar het Nations League-duel met Nederland komende dinsdag in Amsterdam. De 37-jarige Duitser zag zijn ploeg zaterdag met 5-0 winnen van Hongarije, terwijl Oranje met 5-2 te sterk was voor Bosnië en Herzegovina.

"We kijken er erg naar uit", zei Nagelsmann na de ruime zege op Hongarije. "Nederland maakte ook vijf doelpunten. Zij hebben een heel erg goed team en veel potentieel als het gaat om individuele spelers. Daar ben ik enthousiast over."

Nagelsmann was niet vergeten dat Duitsland afgelopen maart het onderlinge oefenduel in Frankfurt met 2-1 had gewonnen, maar wilde daar geen conclusies aan verbinden. "Die wedstrijd was ter voorbereiding op het EK en was niet zo makkelijk, moet ik zeggen", aldus de bondscoach. Niclas Füllkrug maakte een half jaar geleden de winnende treffer in de 85e minuut.

Meer uit Voetbal

AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

9 minuten geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

4 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

5 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

17 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

19 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

19 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

20 uur geleden