Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje

Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje

DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland kijkt uit naar het Nations League-duel met Nederland komende dinsdag in Amsterdam. De 37-jarige Duitser zag zijn ploeg zaterdag met 5-0 winnen van Hongarije, terwijl Oranje met 5-2 te sterk was voor Bosnië en Herzegovina.

"We kijken er erg naar uit", zei Nagelsmann na de ruime zege op Hongarije. "Nederland maakte ook vijf doelpunten. Zij hebben een heel erg goed team en veel potentieel als het gaat om individuele spelers. Daar ben ik enthousiast over."

Nagelsmann was niet vergeten dat Duitsland afgelopen maart het onderlinge oefenduel in Frankfurt met 2-1 had gewonnen, maar wilde daar geen conclusies aan verbinden. "Die wedstrijd was ter voorbereiding op het EK en was niet zo makkelijk, moet ik zeggen", aldus de bondscoach. Niclas Füllkrug maakte een half jaar geleden de winnende treffer in de 85e minuut.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

7 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

10 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

11 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

12 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

13 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

13 uur geleden