Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland kijkt uit naar het Nations League-duel met Nederland komende dinsdag in Amsterdam. De 37-jarige Duitser zag zijn ploeg zaterdag met 5-0 winnen van Hongarije, terwijl Oranje met 5-2 te sterk was voor Bosnië en Herzegovina.
"We kijken er erg naar uit", zei Nagelsmann na de ruime zege op Hongarije. "Nederland maakte ook vijf doelpunten. Zij hebben een heel erg goed team en veel potentieel als het gaat om individuele spelers. Daar ben ik enthousiast over."
Nagelsmann was niet vergeten dat Duitsland afgelopen maart het onderlinge oefenduel in Frankfurt met 2-1 had gewonnen, maar wilde daar geen conclusies aan verbinden. "Die wedstrijd was ter voorbereiding op het EK en was niet zo makkelijk, moet ik zeggen", aldus de bondscoach. Niclas Füllkrug maakte een half jaar geleden de winnende treffer in de 85e minuut.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
7 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
14 uur geleden