Duitse bondscoach Nagelsmann kijkt uit naar duel met Oranje
DÜSSELDORF (ANP/DPA) - Bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland kijkt uit naar het Nations League-duel met Nederland komende dinsdag in Amsterdam. De 37-jarige Duitser zag zijn ploeg zaterdag met 5-0 winnen van Hongarije, terwijl Oranje met 5-2 te sterk was voor Bosnië en Herzegovina.
"We kijken er erg naar uit", zei Nagelsmann na de ruime zege op Hongarije. "Nederland maakte ook vijf doelpunten. Zij hebben een heel erg goed team en veel potentieel als het gaat om individuele spelers. Daar ben ik enthousiast over."
Nagelsmann was niet vergeten dat Duitsland afgelopen maart het onderlinge oefenduel in Frankfurt met 2-1 had gewonnen, maar wilde daar geen conclusies aan verbinden. "Die wedstrijd was ter voorbereiding op het EK en was niet zo makkelijk, moet ik zeggen", aldus de bondscoach. Niclas Füllkrug maakte een half jaar geleden de winnende treffer in de 85e minuut.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
12 uur geleden