
Duitse bondscoach Löw gelooft in linksback Max van PSV
SEVILLA (ANP) - Philipp Max staat er voorlopig goed op bij bondscoach Joachim Löw van de Duitse nationale voetbalploeg. De linksback van PSV mag dinsdag ook beginnen aan het uitduel met Spanje in de Nations League.
"Hij heeft een prima programma gedraaid", zei Löw tijdens een persconferentie over Max. "We moeten wel even kijken of hij een hele wedstrijd kan spelen."
De 27-jarige Max debuteerde vorige week met een assist op de winnende treffer van Luca Waldschmidt in een oefenduel met Tsjechië (1-0). Hij speelde zaterdag ook de hele wedstrijd van Duitsland tegen Oekraïne (3-1) in de Nations League. PSV nam Max afgelopen zomer over van FC Augsburg.
Spanje moet Duitsland verslaan om als eerste te eindigen in groep 4 van de hoogste divisie van de Nations League.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).
8 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De hoogste vrouwenvoetbalcompetitie in Engeland bestaat vanaf het seizoen 2026/2027 uit veertien clubs. Nu doen er nog twaalf mee, net als in Nederland. Ook wordt er een play-off voor promotie/degradatie ingevoerd, meldt de Women's Super League (WSL).
13 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Vier mensen hebben van een rechtbank in Madrid voorwaardelijke gevangenisstraffen gekregen nadat ze schuldig waren bevonden aan een haatmisdrijf tegen Real Madrid-aanvaller Vinícius Júnior. Begin 2023 werden ze gearresteerd voor het ophangen van een pop van de Braziliaanse international aan een brug in Madrid, voorafgaand aan de wedstrijd tussen Real Madrid en Atlético Madrid.
13 uur geledenPARMA (ANP) - Mark van Bommel is een kandidaat voor de functie van hoofdtrainer van Parma. Volgens Italiaanse media heeft hij al met de Italiaanse club gesproken. Parma zou ook Alberto Gilardino en Daniele De Rossi op een lijstje hebben gezet.
13 uur geledenSALERNO (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Salernitana heeft om een onderzoek gevraagd naar de ernstige voedselvergiftiging onder spelers en stafleden. Volgens sommige Italiaanse media is er sprake van opzet. "We willen graag de oorzaak weten", liet clubdirecteur Maurizio Milan weten in een verklaring.
15 uur geledenZEIST (ANP) - NAC Breda treedt komend seizoen toe tot de Eredivisie voor vrouwen. De Brabantse club neemt de plek in van Fortuna Sittard, dat onlangs bekendmaakte te stoppen met de vrouwenafdeling.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zijn eerste zomeraankoop binnen. De club uit Enschede heeft Thomas van den Belt voor vier seizoenen vastgelegd. De 23-jarige middenvelder komt over van Feyenoord, waar hij niet doorbrak. Afgelopen seizoen speelde Van den Belt op huurbasis voor het Spaanse SD Castellón.
21 uur geleden