Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duitse bond: schors clubs die bezig zijn met Super League

Duitse bond: schors clubs die bezig zijn met Super League

BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalbond DFB wil dat de twaalf clubs die bezig zijn met de plannen voor een Super League worden geschorst. Ook de jeugdteams zouden niet meer in actie mogen komen.

"De clubs en hun jeugdteams zouden van alle competities moeten worden uitgesloten totdat ze denken aan hun vele supporters en niet alleen aan hun portemonnee. Supporters die de clubs tot topclubs in de wereld hebben gemaakt", aldus DFB-voorzitter Fritz Keller. "Het egoïstische gedrag van de twaalf clubs heeft niets meer te maken met het spel waar we als kinderen verliefd op werden. Voetbal is open en het is er voor iedereen. Een gesloten Super League daarentegen is alleen voor de superrijken en de supermeedogenlozen."

AC Milan, Arsenal, Atlético Madrid, Chelsea, FC Barcelona, Internazionale, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madrid en Tottenham Hotspur willen in augustus een midweekse topcompetitie starten en daarmee zo 10 miljard euro genereren. Ze zijn op zoek naar nog drie vaste deelnemers en willen jaarlijks vijf ploegen uitnodigen. Duitse clubs hebben zich niet bij de plannen aangesloten.

Meer uit Voetbal

AZ twee jaar langer door met trainer Echteld

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.

1 uur geleden
Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

2 uur geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

3 uur geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

4 uur geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

16 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

18 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

18 uur geleden