Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

LEIPZIG (ANP) - De Nations League-wedstrijd tussen Duitsland en Oekraïne kan toch doorgaan, nu er op zaterdag tijdens de laatste testronde binnen de ploeg van de Oekraïners geen nieuwe positieve resultaten naar voren zijn gekomen. Vrijdag bleek dat vier spelers en een personeelslid waren besmet met het coronavirus.

Matthias Hasberg, woordvoerder van speelstad Leipzig, bevestigde dat de Oekraïense delegatie niet in quarantaine hoeft te gaan. Daar werd in aanloop naar de wedstrijd voor gevreesd, zeker als er tijdens de laatste testronde nog meer besmettingen waren geconstateerd. Volgens Hasberg zijn de Oekraïners erin geslaagd de besmette mensen voldoende af te zonderen waardoor het virus niet is overgedragen aan de rest van de ploeg.

De reglementen van de UEFA stellen dat een team moet spelen als ze minimaal dertien gezonde spelers hebben, inclusief een doelman. Wedstrijden kunnen worden uitgesteld of verplaatst naar neutrale locaties, afhankelijk van de omstandigheden, maar teams lopen ook het risico om een reglementaire nederlaag te incasseren.

Het eerste duel tussen Duitsland en Oekraïne eindigde in een 2-1-overwinning voor de Duitsers, hun eerste in de Nations League. Beide ploegen hebben zes punten, eentje minder dan koploper Spanje. Zwitserland staat onderaan met twee punten.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

4 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

6 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

7 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

11 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

14 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

15 uur geleden