Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

LEIPZIG (ANP) - De Nations League-wedstrijd tussen Duitsland en Oekraïne kan toch doorgaan, nu er op zaterdag tijdens de laatste testronde binnen de ploeg van de Oekraïners geen nieuwe positieve resultaten naar voren zijn gekomen. Vrijdag bleek dat vier spelers en een personeelslid waren besmet met het coronavirus.

Matthias Hasberg, woordvoerder van speelstad Leipzig, bevestigde dat de Oekraïense delegatie niet in quarantaine hoeft te gaan. Daar werd in aanloop naar de wedstrijd voor gevreesd, zeker als er tijdens de laatste testronde nog meer besmettingen waren geconstateerd. Volgens Hasberg zijn de Oekraïners erin geslaagd de besmette mensen voldoende af te zonderen waardoor het virus niet is overgedragen aan de rest van de ploeg.

De reglementen van de UEFA stellen dat een team moet spelen als ze minimaal dertien gezonde spelers hebben, inclusief een doelman. Wedstrijden kunnen worden uitgesteld of verplaatst naar neutrale locaties, afhankelijk van de omstandigheden, maar teams lopen ook het risico om een reglementaire nederlaag te incasseren.

Het eerste duel tussen Duitsland en Oekraïne eindigde in een 2-1-overwinning voor de Duitsers, hun eerste in de Nations League. Beide ploegen hebben zes punten, eentje minder dan koploper Spanje. Zwitserland staat onderaan met twee punten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

9 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

11 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

14 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

14 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

16 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

21 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

21 uur geleden