Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

Duel tussen Duitsland en Oekraïne gaat door ondanks coronavrees

LEIPZIG (ANP) - De Nations League-wedstrijd tussen Duitsland en Oekraïne kan toch doorgaan, nu er op zaterdag tijdens de laatste testronde binnen de ploeg van de Oekraïners geen nieuwe positieve resultaten naar voren zijn gekomen. Vrijdag bleek dat vier spelers en een personeelslid waren besmet met het coronavirus.

Matthias Hasberg, woordvoerder van speelstad Leipzig, bevestigde dat de Oekraïense delegatie niet in quarantaine hoeft te gaan. Daar werd in aanloop naar de wedstrijd voor gevreesd, zeker als er tijdens de laatste testronde nog meer besmettingen waren geconstateerd. Volgens Hasberg zijn de Oekraïners erin geslaagd de besmette mensen voldoende af te zonderen waardoor het virus niet is overgedragen aan de rest van de ploeg.

De reglementen van de UEFA stellen dat een team moet spelen als ze minimaal dertien gezonde spelers hebben, inclusief een doelman. Wedstrijden kunnen worden uitgesteld of verplaatst naar neutrale locaties, afhankelijk van de omstandigheden, maar teams lopen ook het risico om een reglementaire nederlaag te incasseren.

Het eerste duel tussen Duitsland en Oekraïne eindigde in een 2-1-overwinning voor de Duitsers, hun eerste in de Nations League. Beide ploegen hebben zes punten, eentje minder dan koploper Spanje. Zwitserland staat onderaan met twee punten.

Meer uit Voetbal

Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

2 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

2 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

2 uur geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

3 uur geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

3 uur geleden