Drukte bij Zeeuwse stranden tijdens zonovergoten Hemelvaartsdag
ZEELAND - Op deze zonovergoten Hemelvaartsdag trekken veel Nederlanders er op uit. Dit zorgt echter voor veel drukte op de Nederlandse stranden. Zo ook in Zeeland.
Veiligheidsregio Zeeland heeft mensen opgeroepen Zeeland te vermijden in verband met de coronavirus. Toch hebben veel mensen besloten wel de stranden op te zoeken. Al sinds vanochtend staat er op diverse snelwegen richting en in Zeeland file. Aan de Dijk in Westkapelle is de drukte goed te zien. Het staat daar vol met auto's en campers. Ook in Domburg is het ontzettend druk.
Meer uit Tholen
ZEELAND/WEST-BRABANT - Rijkswaterstaat voert in april dit jaar groot onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58). Hierdoor is de tunnel tien dagen en nachten volledig afgesloten, van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 5.00 uur. Het gaat om geplande onderhoudswerkzaamheden, waarbij de tunnel in beide rijrichtingen wordt afgesloten, zodat de afsluiting zo kort mogelijk duurt. Rijkswaterstaat verwacht dat de afsluiting zorgt voor forse verkeershinder en extra reistijd, die in de spits kan oplopen tot meer dan 60 minuten.
2 uur geledenTHOLEN - Wanneer je als Thoolse basisschool honderd jaar een begrip bent in de samenleving, is het niet gek dat het op de reünie een weerzien van oude bekenden is. In de lokalen en gangen van de Eben-Haëzerschool was het dan ook vooral: 'Hé, hoi, wat leuk! Dat is echt jaren geleden dat ik je heb gezien of gesproken.' Extra bijzonder is het feit dat maandagmorgen om stipt half acht wordt gestart met de sloop van het pand waar de basisschool de langste periode gevestigd is geweest.
18 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Thuismeten is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de zorg bij Bravis. Wat begon als een oplossing tijdens de coronapandemie, is inmiddels een vaste werkwijze geworden. Sinds de start zijn bijna 7.000 patiënten thuis gemonitord via digitale metingen.
21 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenPOORTVLIET- Vanaf 6 maart rijdt er driemaal per dag een extra ambulance naar de ambulancepost in Poortvliet. Dit is besloten na overleg tussen de gemeente Tholen en het Witte Kruis. De extra ambulance wordt ingezet tijdens de wisselmomenten van het ambulancepersoneel.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Honderden vrijwilligers gaan op zaterdag 14 maart weer de handen uit de mouwen steken om zwerfafval op te ruimen langs de dijken en strandjes van de Ooster- en Westerschelde. In de gemeente Tholen is er die dag een actie langs de Oosterschelde bij Sint-Maartensdijk. Vrijwilligers kunnen zich aanmelden om mee te helpen.
1 dag geledenTHOLEN- Op de Nieuwe Postweg zijn vrijdagavond twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Medisch personeel van de ambulancedienst controleerde de betrokkenen op verwondingen maar vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Het ongeval ontstond vermoedelijk door een keeractie van één van de bestuurders.
2 dagen geleden