Drukke bedoening op kinderbraderie: 'We zijn nu veel beter voorbereid'
THOLEN - De braderie in Tholen is al jaren het gezinsuitje voor jong en oud. Met de kermis die gelijktijdig wordt gehouden bij de haven is het altijd een drukke bedoening. Ook dit jaar werd er weer een kinderbraderie gehouden.
Bijna de gehele Molenvlietsestraat was gevuld met kleedjes, tafels en heel veel speelgoed. Kinderen en hun ouders zaten al vanaf 9.00 uur ‘s ochtends aan de kant met hun koopwaar. Emma en Lise Vaders, Fabias Pollie en Annick, Elin en Thomas van de Velde waren er ook al vroeg bij. Ze verkochten voornamelijk zelfgemaakte sieraden voor een habbekrats.
Emma, Annick en Elin zitten bij elkaar op school en besloten dat het wel leuk zou zijn om met zijn allen op de kinderbraderie te staan. Annick en Elin hebben al eerder spulletjes verkocht op de kinderbraderie, maar voor Emma en Lise was het de eerste keer. Bij Elin en Annick begon hun liefde voor zelf sieraden maken twee jaar geleden, toen ze een doos van hun nicht kregen waarmee je zelf sieraden kon maken. Emma werd aangestoken met het sieradenvirus toen ze een filmpje op TikTok zag.
Als echte verkopers brachten de tieners hun koopwaar aan de man. De klanten werden netjes en professioneel geholpen en Fabias zorgde ervoor dat de bezoekers hun koopwaar niet konden missen. Van het verdiende geld zullen de dames nieuwe spullen kopen, zodat ze weer heel wat mooie sieraden kunnen maken.
Nagenieten van de Thoolse braderie met foto’s
Meer uit Tholen
THOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.
5 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.
9 uur geledenTHOLEN - Het Thoolse college van burgemeester en wethouders heeft een akkoord bereikt over de verdeling van de portefeuilles voor de komende vier jaar. Hoewel het college grotendeels ongewijzigd is gebleven, zijn er toch wat verschuivingen. Door de komst van een vierde wethouder zijn taken meer verdeeld en zijn er nieuwe verantwoordelijkheden bijgekomen.
13 uur geledenTHOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.
1 dag geleden[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.
1 dag geledenTHOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.
2 dagen geleden