Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drukke bedoening op kinderbraderie: 'We zijn nu veel beter voorbereid'

Drukke bedoening op kinderbraderie: 'We zijn nu veel beter voorbereid'

THOLEN - De braderie in Tholen is al jaren het gezinsuitje voor jong en oud. Met de kermis die gelijktijdig wordt gehouden bij de haven is het altijd een drukke bedoening. Ook dit jaar werd er weer een kinderbraderie gehouden.

Bijna de gehele Molenvlietsestraat was gevuld met kleedjes, tafels en heel veel speelgoed. Kinderen en hun ouders zaten al vanaf 9.00 uur ‘s ochtends aan de kant met hun koopwaar. Emma en Lise Vaders, Fabias Pollie en Annick, Elin en Thomas van de Velde waren er ook al vroeg bij. Ze verkochten voornamelijk zelfgemaakte sieraden voor een habbekrats.

Emma, Annick en Elin zitten bij elkaar op school en besloten dat het wel leuk zou zijn om met zijn allen op de kinderbraderie te staan. Annick en Elin hebben al eerder spulletjes verkocht op de kinderbraderie, maar voor Emma en Lise was het de eerste keer. Bij Elin en Annick begon hun liefde voor zelf sieraden maken twee jaar geleden, toen ze een doos van hun nicht kregen waarmee je zelf sieraden kon maken. Emma werd aangestoken met het sieradenvirus toen ze een filmpje op TikTok zag.

Als echte verkopers brachten de tieners hun koopwaar aan de man. De klanten werden netjes en professioneel geholpen en Fabias zorgde ervoor dat de bezoekers hun koopwaar niet konden missen. Van het verdiende geld zullen de dames nieuwe spullen kopen, zodat ze weer heel wat mooie sieraden kunnen maken.


Lees ook

Nagenieten van de Thoolse braderie met foto’s

Meer uit Tholen

Opening zwembad De Spetter later door schade aan het tegelwerk

THOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.

2 uur geleden
OM eist 5,5 jaar cel voor Thoolse man (61) vanwege betrokkenheid bij coketransporten

THOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.

4 uur geleden
Geld en vol stroomnet zitten walstroom in Thoolse haven in de weg

THOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.

9 uur geleden
Oudere fietsers leren tijdens Doortrapdag Tholen hoe ze ongevallen voorkomen

THOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.

1 dag geleden
Flex rijdt vanaf 20 april ook op Tholen: Dit zijn alle hub-opstappunten

THOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.

1 dag geleden
Sterke concurrentie: Zo keerde Jan van Tienen terug in de finaleweek van De Slimste Mens

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.

1 dag geleden
Vrijwilligers gezocht voor klusdag bij zwembaden De Spetter en Haestinge

THOLEN/SINT-MAARTENSDIJK - Op 5 mei openen de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk weer hun deuren. Om de zwembaden klaar te maken voor het nieuwe seizoen is er op zaterdag 11 april een klusdag.

2 dagen geleden