Drukke bedoening op kinderbraderie: 'We zijn nu veel beter voorbereid'
THOLEN - De braderie in Tholen is al jaren het gezinsuitje voor jong en oud. Met de kermis die gelijktijdig wordt gehouden bij de haven is het altijd een drukke bedoening. Ook dit jaar werd er weer een kinderbraderie gehouden.
Bijna de gehele Molenvlietsestraat was gevuld met kleedjes, tafels en heel veel speelgoed. Kinderen en hun ouders zaten al vanaf 9.00 uur ‘s ochtends aan de kant met hun koopwaar. Emma en Lise Vaders, Fabias Pollie en Annick, Elin en Thomas van de Velde waren er ook al vroeg bij. Ze verkochten voornamelijk zelfgemaakte sieraden voor een habbekrats.
Emma, Annick en Elin zitten bij elkaar op school en besloten dat het wel leuk zou zijn om met zijn allen op de kinderbraderie te staan. Annick en Elin hebben al eerder spulletjes verkocht op de kinderbraderie, maar voor Emma en Lise was het de eerste keer. Bij Elin en Annick begon hun liefde voor zelf sieraden maken twee jaar geleden, toen ze een doos van hun nicht kregen waarmee je zelf sieraden kon maken. Emma werd aangestoken met het sieradenvirus toen ze een filmpje op TikTok zag.
Als echte verkopers brachten de tieners hun koopwaar aan de man. De klanten werden netjes en professioneel geholpen en Fabias zorgde ervoor dat de bezoekers hun koopwaar niet konden missen. Van het verdiende geld zullen de dames nieuwe spullen kopen, zodat ze weer heel wat mooie sieraden kunnen maken.
Nagenieten van de Thoolse braderie met foto’s
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
11 uur geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
15 uur geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
1 dag geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
1 dag geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden