
Drugswoning gesloten in Borssele
BORSSELE - Burgemeester Gerben Dijksterhuis van de gemeente Borsele heeft donderdag een woning in Borssele afgesloten, omdat daar een hennepkwekerij is aangetroffen.
Tijdens een onderzoek naar het vervaardigen van verdovende middelen stuitte de politie in mei op de hennepkwekerij in de woning. De agenten vonden onder meer twee volledig ingerichte kweekruimtes, 212 hennepplanten, 18 speciale lampen, 2 aan- en afzuiginstallaties en speciale koolstoffilters. De kwekerij was professioneel ingericht. Ook werd er illegaal stroom afgetapt. Daarom besloot de burgemeester de woning voor drie maanden te sluiten.
Omdat drugshandel en -gebruik leiden tot overlast en onveiligheid, kunnen burgemeesters panden die voor drugshandel gebruikt worden verzegelen. Zo’n maatregel wordt genomen om de bekendheid van het pand als locatie waar drugs wordt verkocht, afgeleverd of verstrekt teniet te doen, zodat klanten en dealers geen gebruik meer maken van dat pand. In de strijd tegen drugs roept burgemeester Dijksterhuis inwoners op om verdachte situaties te melden bij de politie.
Meer uit Beveland
KAMPERLAND - Een 22-jarige Duitse vrouw is aangehouden voor het ernstige verkeersongeval zondag op de Oost-Westweg tussen Vrouwenpolder en Kamperland.
7 uur geledenGOES - Met een lunchroom, atelier en winkeltje is De Hippe Zeeuw in Goes een veelzijdige dagbestedingslocatie. De cliënten kunnen met allerlei verschillende werkzaamheden ontdekken waar hun passie ligt. Dat is voor Colinda van Meerkerk-de Kok misschien wel het mooiste aspect van haar baan als medewerker dagbesteding. “Cliënten laten doen waar ze goed in zijn, wat ze leuk vinden, dat vind ik heel belangrijk. Soms weten cliënten niet waar hun hart ligt en probeer je daar achter te komen. Als je dan iemands ogen ziet oplichten… dat is de reden waarom ik de zorg in ben gegaan.”
7 uur geledenGOES - De Goese korfbalvereniging Togo viert zaterdag 30 september haar 90-jarig jubileum.
7 uur geledenKAMPERLAND- Bij een ongeluk op de Oost-Westweg (N57) tussen Kamperland en Vrouwenpolder zijn vanmiddag zeker vier personen gewond geraakt. Meerdere hulpdiensten, waaronder een rapid responder, gingen ter plaatse. De weg is momenteel afgesloten tussen Vrouwenpolder en De Banjaard. Het verkeer wordt via de parallelweg geleid. De oorzaak van het ongeluk is nog onbekend.
1 dag geleden‘s-HEERENHOEK - De Borselse wethouder van kunst en cultuur, Marga van de Plasse, opent Cultuur in de Zak zaterdag 30 september om 10.00 uur in ‘s-Heerenhoek. Hier komt de op handen zijnde sluiting van de Sint-Willibrorduskerk terug in het programma. Zo is er de expositie ‘Geloof in de toekomst’, waarvoor kinderen uit het dorp creatief bezig zijn.
1 dag geledenEr staan in Nederland heel wat standbeelden van bekende mensen die niet meer onder ons zijn. Twee vragen vóór u verder leest: wilt u even bedenken wat de top 4 is? En hoeveel beroemdemensenstandbeelden staan er in Goes?
1 dag geledenELLEWOUTSDIJK - Cultuur in de Zak staat zaterdag 30 september voor een dag vol muziek, koorzang, dans, exposities, workshops, demonstraties, circustheater, familietheater, kinderactiviteiten en fiets- en wandeltochten. Het festival wordt georganiseerd door de Culturele Raad Borsele in samenwerking met culturele organisaties, verenigingen, dorpsraden en vrijwilligers in Baarland, Ellewoutsdijk, ’s-Heer Abtskerke, ’s-Heerenhoek, Heinkenszand, Kwadendamme, Lewedorp, Oudelande en Ovezande.
2 dagen geleden