Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drugspand Anna van Burenplein gaat drie maanden dicht

Drugspand Anna van Burenplein gaat drie maanden dicht

SCHERPENISSE - De woning aan het Anna van Burenplein 21 in Scherpenisse gaat drie maanden dicht, omdat er drugs zijn aangetroffen. Dat meldt de gemeente Tholen.

De politie heeft op 27 november 2018 een inval gedaan in de woning en daarbij werd een hennepkwekerij aangetroffen. "Het betrof hier de tweede ontmanteling binnen drie jaar tijd in deze woning", aldus de gemeente. Tijdens de inval in de woning werd er een in werking zijnde hennepkwekerij met in totaal 748 hennepplanten aangetroffen. De burgemeester heeft daarom op 18 februari 2019 definitief besloten de woning en het bijbehorend erf voor drie maanden te sluiten. De burgemeester mag dit op basis van het Damoclesbeleid. Dit beleid is gericht op het tegengaan van de drugshandel.

Meer uit Tholen

FNV en CNV kondigen grote staking aan: Streekvervoer ligt binnenkort 24 uur plat

THOLEN- FNV en CNV hebben een grootschalige staking binnen het streekvervoer aangekondigd. De actie volgt op het besluit van werkgeversvereniging VWOV, die heeft laten weten niet in te gaan op de eisen van de vakbonden. Op woensdag 14 oktober leggen medewerkers in de sector het werk 24 uur neer.

6 uur geleden
Aan de keukentafel met fietsondernemer Kees de Mooij: ‘Ik geloof in specialisme’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Kees de Mooij van De Mooij Fietsen.

10 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Bij de haven in Tholen’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.

13 uur geleden
Politie en gemeenten werken samen bij de aanpak van illegale prostitutie

THOLEN- Politie en gemeentelijke toezichthouders hebben op woensdag 7 en donderdag 8 oktober gezamenlijke controles uitgevoerd bij diverse locaties in gemeenten van district De Markiezaten. Met de controles willen de gemeenten inzicht krijgen op illegale prostitutie vanuit woningen en bedrijfspanden, de achterliggende netwerken en mogelijke misstanden waaronder seksuele uitbuiting. In totaal werden 12 sekswerkers gecontroleerd.

1 dag geleden
Restmateriaal van Zeeuwse bedrijven krijgt tweede leven in de klas

THOLEN - Bedrijven in heel Zeeland kunnen restmateriaal gratis aanbieden aan scholen via het online platform MateriaalMaatjes. Het platform is vanaf week 40 in de hele provincie beschikbaar. Scholen claimen materiaal of plaatsen zelf een materiaalvraag. Ook het Calvijn College in Tholen doet mee.

1 dag geleden
Rouwbegeleiding West-Brabant & Tholen zoekt lotgenoten voor gespreksgroepen

THOLEN - Rouwbegeleiding West-Brabant & Tholen is op zoek naar deelnemers voor verschillende lotgenotengroepen. Met name voor mensen die een dierbare verloren door zelfdoding, ouders van een overleden volwassen kind en (jong)volwassenen die een ouder, broer, zus of beste vriend(in) zijn verloren, zijn nog plaatsen beschikbaar.

1 dag geleden
Rustplaats voor zeehonden wordt opgehoogd met 3 miljoen kubieke meter zand

THOLEN - Rijkswaterstaat start in oktober met het ophogen van de Galgeplaat en de Slikken van den Dortsman. Met 3 miljoen kubieke meter zand krijgt 261 hectare extra hoogte. Zo blijft het rustgebied voor zeehonden en trekvogels minstens 25 jaar behouden.

2 dagen geleden