Droom komt uit voor darter Van Gerwen met zege in New York
NEW YORK (ANP) - Michael van Gerwen heeft in de Madison Square Garden in New York de US Darts Masters op zijn naam geschreven. De Nederlander was in de finale tegen de Canadees Jeff Smith oppermachtig. Hij won de wedstrijd met 8-0.
Van Gerwen won vorige week voor de zevende keer de Premier League of Darts. De zege in New York deed hem veel. Er kwam voor hem naar eigen zeggen een droom uit. "We spelen nu voor het tweede jaar in de Madison Square Garden, maar ik heb nog nooit een titel gewonnen op zo'n iconische plek. Dat is weer een groot doel dat ik van mijn lijst kan afhalen", zei Van Gerwen na zijn zege.
Hij plaatste zich voor de finale door een nipte zege op Rob Cross. Van Gerwen versloeg de Engelsman met 7-6.
De organisatie maakte na afloop bekend dat de US Darts Masters volgend jaar opnieuw in de Madison Square Garden wordt gehouden.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
8 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.
4 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.
11 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
15 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
18 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
19 uur geleden