
Dronken man zorgt urenlang voor overlast in Colijnsplaat
COLIJNSPLAAT - Een dronken man uit Burgh-Haamstede is dinsdag in de Beatrixstraat in Colijnsplaat aangehouden.
Hij zorgde urenlang voor veel overlast. Rond 20.30 uur kwam er voor het eerst een melding binnen. Hij had het aan de stok met bewoners van een pand in de Tulpstraat. Na een bezoekje van de agenten keerde de rust terug, maar rond 21.45 uur was het alweer raak.
Schreeuwen
De bewoners van het pand aan de Tulpstraat werden nu met de dood bedreigd door de 43-jarige man, die nergens meer was te bekennen. Ruim een half uur later moesten de agenten weer naar Colijnsplaat. De man liep toen schreeuwend over straat en zorgde voor veel overlast.
Hij kon echter pas na een vierde melding worden aangehouden. Hij zou iemand met een mes hebben bedreigd in de Beatrixstraat. Tijdens zijn arrestatie schold hij de huid van de agenten vol. Ook schopte hij hen. De man werd met de nodige moeite ingesloten.
Meer uit Beveland
WILHELMINADORP - De politie is afgelopen nacht ingezet voor een vechtpartij op de Katseveerweg bij Wilhelminadorp. Er is één aangifte opgenomen.
35 minuten geledenLEWEDORP - In de polder bij Lewedorp zijn donderdagavond 18 september een trekker en een busje met elkaar in botsing gekomen. Eén persoon werd medisch onderzocht.
2 uur geledenGOES - Zaterdag 20 september start de jaarlijkse Grote Clubactie. In Goes doen maar liefst 17 verenigingen mee. Hun leden trekken de wijk in om loten te verkopen en zo geld op te halen voor hun club. De opbrengsten worden gebruikt voor nieuwe materialen, activiteiten of het laag houden van de contributie.
5 uur geledenBORSSELE - Molen De Hoop en Verwachting in Borssele heeft woensdag 17 september een nieuwe wiek gekregen. Eigenlijk had dat een dag eerder al moeten gebeuren, maar toen gooide de harde wind roet in het eten. De molen is sinds 1980 eigendom van de gemeente Borsele.
17 uur geledenGOES - Van vrijdag 26 september tot en met donderdag 9 oktober registreren speciale camera's het verkeer bij de rotonde Poelplein in Goes. De rotonde verbindt de Fruitlaan, Van Hertumweg en Anthony Fokkerstraat en staat bekend als een plek waar relatief veel verkeersincidenten plaatsvinden.
20 uur geledenGOES - Zeeland investeert fors in het behoud van cultureel erfgoed. Het budget voor restauratiesubsidies is deze collegeperiode flink verhoogd: in totaal verdeelde de Provincie 3,2 miljoen euro over vijftien projecten verspreid over de provincie. Een van de grootste ontvangers is de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, waarvoor €393.416 beschikbaar is gesteld.
1 dag geledenCOLIJNSPLAAT - Tijdens de cursusavond van de EHBO vereniging Noord-Beveland in Colijnsplaat zette burgemeester Meeuwisse zeven jubilarissen in het zonnetje.
1 dag geleden