
Dringend beroep Zeeland op Roompot: 'Blijf in Goes'
GOES - De provincie Zeeland roept Roompot, mede namens de gemeente Goes, dringend op haar besluit tot vertrek uit Goes te heroverwegen. De internationale vakantieparkketen met Zeeuwse roots wil haar hoofdkantoor van Goes verhuizen naar Amsterdam. De Zeeuwse overheden behouden Roompot, onder meer vanwege de werkgelegenheid, graag voor de provincie.
Meer uit Beveland
KATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.
2 uur geledenGOES - De chauffeur van de vrachtwagen die maandagmiddag kantelde na een aanrijding op de A58 bij Goes, is overleden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
13 uur geledenGOES - Alle kastanjebomen aan de Voorstad en de Oostsingel hebben de Kastanjebloedingsziekte. De bomen kunnen niet beter worden gemaakt. Daarom haalt de gemeente Goes twaalf kastanjes weg. Daarvoor in de plek komen 20 nieuwe bomen.
14 uur geledenGOES - Het nieuwe bestuur van het Ondernemers Overleg Goes (OOG) komt met frisse plannen voor de binnenstad. Deze week lanceert de organisatie een gloednieuwe 'Wegwijzer voor ondernemen in de Goese binnenstad'. Met de compacte folder en een tweezijdige tafelkaart wil het bestuur zowel gevestigde als startende ondernemers sneller naar de juiste informatie en contactpersonen leiden.
16 uur geledenGOES - Op zondag 29 juni verandert de Grote Markt in Goes in een kleurrijke verzameling van glimmend blik en nostalgie: dan vindt de jaarlijkse Zeeuwse Keverdag plaats. Van 11.00 tot 17.00 uur zijn er honderden Volkswagen Kevers en andere luchtgekoelde modellen te bewonderen in het hart van de stad. Om 13.30 begint de rondrit.
19 uur geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
21 uur geledenKLOETINGE - de 18-jarige Chillpill uit Kloetinge heeft zaterdag 28 juni de derde prijs in de wacht gesleept in de categorie Theater tijdens de finale van Kunstbende 2025. De finale vond plaats tijdens het Kunstbende Young Creators Festival in de Melkweg en iTA in Amsterdam. Daar streden 86 acts in de categorieën Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Muziek, Taal en Theater om de felbegeerde Kunstbende Award. De eersteprijswinnaars mogen optreden op grote podia, van Oerol tot Stedelijk Museum Amsterdam.
22 uur geleden