
Drietal aangehouden voor gestolen tuingereedschap en tuinset
THOLEN - De politie heeft woensdagmiddag drie mannen, waarvan één uit Tholen, aangehouden voor diefstal. De politie kwam het drietal op het spoor door een melding van een man uit Lepelstraat.
Hij was die ochtend slachtoffer geworden van diefstal. Bij zijn woning aan de Kladseweg was woensdagochtend een tuinset gestolen. Na een opsporingsbericht via de buurtwhatsapp kreeg de man een bericht over een verdachte auto aan de Bloemendaalseweg in Lepelstraat. Toen de man ging kijken, trof hij inderdaad zijn tuinset aan. Hij belde de politie en zij hielden de auto in de gaten. "Rond 14.30 uur zagen we dat drie mannen aan kwamen rijden, waarna een van hen naar de auto liep. In deze auto stond de gestolen tuinset nog. Hij werd gearresteerd", meldt de politie. Het gaat om een 20-jarige man uit Tholen.
De andere twee mannen sloegen op de vlucht met de auto waar ze mee waren gekomen. "Hierbij ontstond een achtervolging naar Wouw, waar het tweetal aan het Bosveld werd aangehouden." Het gaat om twee inwoners (20 en 22 jaar) uit Vlissingen. Het drietal is voor verder onderzoek naar een politiecellencomplex gebracht. Ze zijn vandaag verhoord en de vluchtauto is in beslag genomen.
Gereedschappen
Naast de gestolen tuinset trof de politie in de auto nog diverse gereedschappen van het merk Stihl aan, zoals bladblazer, kettingzaag, bosmaaier, heggenschaar. De foto's staan afgebeeld in een speciaal opsporingsbericht. De vermoedelijke eigena(a)r(en) worden verzocht naar de politie te bellen: 0900-8844. Of via het Politie WhatsApp nummer 06 - 1220 7006. Vermeld hierbij zaaknummer 2020101140.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK- De burgemeester van Tholen heeft op woensdag 16 april de panden Pluimpotweg 18 en 34 met onmiddellijke ingang voor 12 maanden gesloten en verzegeld in verband met ernstige dreiging voor de openbare orde en veiligheid vanuit het criminele circuit. Toezicht, handhaving en sluiting vonden plaats op basis van de Algemene wet bestuursrecht, Algemene plaatselijke verordening gemeente Tholen, Gemeentewet, Opiumwet (Damoclesbeleid) en Alcoholwet.
9 uur geledenTHOLEN- De Thoolse brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt voor een buitenbrand in de omgeving van de Ten Ankerweg. Achter de molen, in het park langs de Veste, bleek een klein aangestoken brandje te woeden. De brandweer had de brand snel onder controle.
11 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Sylvia Boluijt die de spotlight mocht vangen. Hij maakte deze foto van Vestetuin in Tholen in de vroege avond.
11 uur geledenTHOLEN - Op de Markt in Tholen vindt morgen de eerste editie van New Life Tholen plaats. Bezoekers kunnen daar van 10.00 tot 17.00 uur op een interactieve manier het verhaal van Pasen beleven.
1 dag geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat waarschuwt voor extra verkeer op de weg komende dagen vanwege het Paasweekend en de start van de meivakantie. Vooral voor de provincie Zeeland wordt topdrukte verwacht het aankomend weekend.
1 dag geledenTHOLEN - Bij zwembad De Spetter in Tholen wordt al volop vooruitgekeken naar de opening van het nieuwe zwemseizoen op 5 mei. Tijdens de jaarlijkse schoonmaakactie wordt het zwembad morgen klaargemaakt voor het nieuwe zwemseizoen.
1 dag geledenSCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK - De politie heeft woensdag bij een onverwachte inval in een bedrijfspand aan de Pluimpotweg meerdere wapens, harddrugs, een grote hoeveelheid geld en duizenden sigaretten aangetroffen. De vondst werd gedaan nadat agenten reageerden op een melding van vernieling.
2 dagen geleden