Drietal aangehouden voor gestolen tuingereedschap en tuinset
THOLEN - De politie heeft woensdagmiddag drie mannen, waarvan één uit Tholen, aangehouden voor diefstal. De politie kwam het drietal op het spoor door een melding van een man uit Lepelstraat.
Hij was die ochtend slachtoffer geworden van diefstal. Bij zijn woning aan de Kladseweg was woensdagochtend een tuinset gestolen. Na een opsporingsbericht via de buurtwhatsapp kreeg de man een bericht over een verdachte auto aan de Bloemendaalseweg in Lepelstraat. Toen de man ging kijken, trof hij inderdaad zijn tuinset aan. Hij belde de politie en zij hielden de auto in de gaten. "Rond 14.30 uur zagen we dat drie mannen aan kwamen rijden, waarna een van hen naar de auto liep. In deze auto stond de gestolen tuinset nog. Hij werd gearresteerd", meldt de politie. Het gaat om een 20-jarige man uit Tholen.
De andere twee mannen sloegen op de vlucht met de auto waar ze mee waren gekomen. "Hierbij ontstond een achtervolging naar Wouw, waar het tweetal aan het Bosveld werd aangehouden." Het gaat om twee inwoners (20 en 22 jaar) uit Vlissingen. Het drietal is voor verder onderzoek naar een politiecellencomplex gebracht. Ze zijn vandaag verhoord en de vluchtauto is in beslag genomen.
Gereedschappen
Naast de gestolen tuinset trof de politie in de auto nog diverse gereedschappen van het merk Stihl aan, zoals bladblazer, kettingzaag, bosmaaier, heggenschaar. De foto's staan afgebeeld in een speciaal opsporingsbericht. De vermoedelijke eigena(a)r(en) worden verzocht naar de politie te bellen: 0900-8844. Of via het Politie WhatsApp nummer 06 - 1220 7006. Vermeld hierbij zaaknummer 2020101140.
Meer uit Tholen
HALSTEREN/SCHERPENISSE - De 19-jarige jongeman uit Halsteren die afgelopen weekend om het leven kwam bij een eenzijdig ongeval in Scherpenisse, was onderweg naar huis na een feestje in Sint-Maartensdijk. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
5 uur geledenTHOLEN - De organisatie van de Zevendorpentocht heeft vanwege de verwachte hitte een aantal aanpassingen gedaan. Wandel Sport Club Vosmeer wil ervoor zorgen dat deelnemers veilig en verantwoord kunnen genieten van de wandeltocht over het eiland Tholen. Op zaterdag 11 juli kunnen wandelaars deelnemen aan deze wandeltocht.
6 uur geledenTHOLEN/SINT-ANNALAND - Muziekliefhebbers kunnen deze week terecht bij twee gratis zomerconcerten in de openlucht. Koninklijke Fanfare Accelerando speelt woensdagavond in Sint-Annaland, terwijl Koninklijke Muziekvereniging Concordia vrijdagavond een concert geeft in Tholen.
11 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
1 dag geledenTHOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
2 dagen geleden