
Driehonderd suggesties voor nieuwe naam fuserende corporaties
GOES - De fuserende woningcorporaties RWS en R&B Wonen maken woensdag (12 juni) hun nieuwe naam bekend. "Er zijn ruim 300 namen ingediend", laat RWS-directeur Maarten Sas weten.
Op maandag 1 juli vindt de juridische fusie tussen de twee Bevelandse corporaties plaats. Per 1 januari 2020 is de fusie organisatorisch een feit.
Top 3
In april riepen R&B Wonen en RWS het publiek op om geschikte suggesties voor de nieuwe naam in te dienen. "Dat hebben we geweten ook", zegt Sas, "we ontvingen ruim 300 reacties."
Uit alle inzendingen hebben de corporaties zes namen geselecteerd. Hieruit hebben medewerkers een top drie samengesteld. Welke van deze drie suggesties de nieuwe naam is, wordt woensdag bekend.
Locatie
Over de locatie van het nieuwe kantoor wordt binnenkort meer duidelijk. Zeker is dat zowel het huidige RWS-kantoor aan het Stationspark in Goes, als het R&B Wonen-kantoor aan het Van der Biltplein in Heinkenszand niet groot genoeg zijn voor de nieuwe organisatie.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - Op zaterdag 17 mei organiseert Stichting het Gehandicapte Kind voor de vierde keer de Mega Wandel Marathon. Het wandelfeest vindt plaats in en rondom Arnhem waarbij deelnemers uit het hele land meelopen. Zo worden ook Zeeuwen opgeroepen om mee te wandelen voor kinderen met een handicap.
9 uur geledenHANSWEERT - Tijdens de Nationale Herdenking op zondag 4 mei 2025 herdenken we allen - burgers en militairen - die in het Koninkrijk der Nederlanden of waar ook ter wereld zijn omgekomen sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oorlogssituaties en bij vredesmissies.
12 uur geledenWEMELDINGE - Het lijkt een wereld van verschil: een gezellig kaartavondje in een dorpssportzaal en het bruisende pokercircuit van Las Vegas. Toch begint het voor sommige spelers precies daar - in Wemeldinge - waar op 11 mei opnieuw een voorronde wordt gehouden van het Open Nederlands Kampioenschap Poker (ONK Poker).
15 uur geledenKRUININGEN - Op woensdag 21 mei vindt in Kruiningen een speelgoedruil plaats. Tussen 13.00 en 16.00 uur kunnen bezoekers in Ons Dorpshuis aan de Berghoekstraat 3 speelgoed inleveren en ruilen.
1 dag geledenREIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal wil peilen hoeveel belangstelling er is voor de documentaire: 'In dienst van de vrede'. Deze film is speciaal gemaakt voor veteranen, hun families en andere geïnteresseerden.
1 dag geledenGOES - Een kleine moeite met grote gevolgen: dat blijkt uit de actie "Band op Spanning Reimerswaal", die afgelopen januari door de gemeente werd georganiseerd. Op twee zaterdagen konden inwoners gratis hun autobanden laten controleren en oppompen. Het doel? Meer bewustwording over het belang van de juiste bandenspanning - voor zowel het milieu als de portemonnee.
1 dag geledenKAPELLE - Vanaf 1 mei is de gemeente Kapelle een nieuwe kracht rijker: de wijk-GGD'er. Deze professional richt zich op het ondersteunen van mensen met verward of onbegrepen gedrag en speelt een belangrijke rol bij het vroegtijdig signaleren van problemen in de wijk.
2 dagen geleden