Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Driedaagse verkiezingen zijn begonnen

Driedaagse verkiezingen zijn begonnen

MIDDELBURG - De verkiezingen voor de Tweede Kamer zijn maandag van start gegaan. Vanwege het coronavirus kunnen kiesgerechtigden naast woensdag, onder voorwaarden, ook maandag of dinsdag hun stem uitbrengen. Kiezers die tot de risicogroepen voor het coronavirus behoren, mogen vervroegd stemmen op deze twee dagen.

In alle gemeenten in Nederland zijn enkele stemlokalen maandag en dinsdag open voor het vervroegd stemmen. Ook hebben vanwege het coronavirus zeventigplussers de mogelijkheid om hun stem per brief uit te brengen. Voor deze Tweede Kamerverkiezingen mag een kiezer 3 volmachtstemmen uitbrengen. Dat waren er voorheen 2. De overheid heeft het aantal uitgebreid, omdat door het coronavirus misschien meerdere personen uit hetzelfde huishouden niet zelf naar een stemlokaal kunnen gaan om te stemmen. Het kan dan lastig zijn om buiten hetzelfde huishouden een vertrouwd persoon te vinden die de volmachtstem kan uitbrengen.

Daarnaast hebben sommige gemeenten nog extra stemmogelijkheden tegen drukte op de stembureaus, zoals mobiele stemlokalen.

Meer uit Middelburg

Jonge talenten verzorgen moederdagconcert in Doopsgezinde kerk Middelburg

MIDDELBURG - Zondag (11 mei) is er een bijzonder, gratis toegankelijk concert in de Doopsgezinde kerk in Middelburg, in het teken van moederdag.

2 uur geleden
Brandweer en politie ingezet voor brandje in auto op de A58

NIEUW- EN SINT JOOSLAND- De brandweer en politie zijn zaterdagmiddag ingezet na de melding van een autobrand op de A58 bij Nieuw- en Sint Joosland. Ter plaatse bleek er geen sprake te zijn van een autobrand maar van een brandje in de auto. De politie heeft de weg afgezet. De brandweer stelde de situatie veilig. 

4 uur geleden
Man aangehouden op verdenking betrokkenheid bij inbraak tankstation De Haan

MIDDELBURG- De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag één man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een inbraak bij tankstation De Haan aan de Laan der Verenigde Naties. De verdachte betreft een 30-jarige man zonder vaste woon-of verblijfplaats. 

8 uur geleden
Jongen (15) uit Vlissingen aangehouden na doorslijpen slot gestolen bromfiets

MIDDELBURG- Een 15-jarige jongen uit Vlissingen is vrijdagavond door de politie aangehouden op de Briljant. Zij kreeg een melding van een getuige dat de jongen samen met een vriend het slot van een gestolen bromfiets stond door te slijpen. De jongen kon aangehouden worden, zijn maatje wist te ontkomen.

10 uur geleden
Winnaars fotowedstrijd en Publieksprijs tijdens opening Zilveren Camera Tentoonstelling bekendgemaakt

MIDDELBURG -  Op vrijdag 9 mei werden in De Oostkerk de winnaar van de Zilveren Camera Publieksprijs én de winnaars van de door De Oostkerk georganiseerde fotowedstrijd bekend gemaakt. 

13 uur geleden
Alles klaar voor een hoogtepunt van het jaar: Zaterdag is het tijd voor de Zeelandiarun

VLISSINGEN - De Zeelandiarun rijdt zaterdag voor de 37e keer door Walcheren en de Bevelanden. De start is, zoals gebruikelijk, om 9.30 uur op het Stadhuisplein in Vlissingen, waar de burgemeester het startschot geeft. Deze tocht voor mensen met een beperking is al jaren populair. Zij stappen in bij deelnemers met trikes en zijspannen en worden massaal toegejuicht onderweg.

1 dag geleden
Martijn de Ridder fietst van Veere naar Zuid-Spanje voor MS-onderzoek

VEERE - Zaterdag vertrekt Martijn de Ridder vanuit zijn woonplaats Veere op de fiets naar Tarifa in Zuid-Spanje voor het goede doel. Hij legt de afstand van 2.400 kilometer in twintig dagen af om zoveel mogelijk geld op te halen voor Stichting MS Research. 

1 dag geleden