Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Drie Nederlandse voetbalsters in finale Champions League

Drie Nederlandse voetbalsters in finale Champions League

TURIJN (ANP) - Drie Nederlandse voetbalsters zijn in Turijn van de partij bij de finale van de Champions League. Lieke Martens neemt het met FC Barcelona op tegen Olympique Lyon, de club van Daniëlle van de Donk en de nieuwe Oranje-international Damaris Egurrola. De Spaanse kampioen won het Europese bekertoernooi vorig jaar door Chelsea in de finale met 4-0 te verslaan.

Zowel Martens als Van de Donk komt terug van een blessure. De Limburgse linksbuiten maakte afgelopen zondag al haar rentree bij Barcelona na weken afwezigheid. Van de Donk liep eind vorig jaar een zware blessure aan haar rechterbeen op. De Brabantse middenveldster is net op tijd fit voor de finale in het stadion van Juventus, die om 19.00 uur begint.

De voetbalsters van Lyon wonnen de Champions League al zeven keer en zijn daarmee recordhouder. De Franse topclub won het Europese bekertoernooi tussen 2016 en 2020 vijf keer op rij. Barcelona zegevierde vorig jaar voor het eerst in de Champions League en schakelde nu op weg naar de finale onder meer Real Madrid en VfL Wolfsburg uit.

De mannenfinale gaat volgende week zaterdag in Parijs tussen Real Madrid en Liverpool.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

53 minuten geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

1 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

1 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

1 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

2 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

3 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

3 uur geleden