Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Douwe Egberts denkt na over nieuwe partner voor spaarzegels

Douwe Egberts denkt na over nieuwe partner voor spaarzegels

UTRECHT (ANP) - Douwe Egberts zet zijn spaarprogramma voor klanten door, ook als de samenwerking met Blokker stopt. In dat geval gaat de koffieproducent op zoek naar een nieuwe partner, laat een woordvoerder weten.

In totaal 4,5 miljoen Nederlanders nemen deel aan het spaarprogramma van Douwe Egberts, dat dit jaar een eeuw bestaat. Spaarpunten uit koffie- en theeverpakkingen konden tot deze week worden ingeruild voor producten bij Blokker. Nu de winkelketen uitstel van betaling heeft aangevraagd, is dat niet meer mogelijk.

De koffieproducent overlegt momenteel met Blokker hoe het verder moet. Klanten zijn hun waardepunten niet kwijt, verzekert een woordvoerder. "Het spaarprogramma is van Douwe Egberts, dus de punten behouden hun waarde." Als Blokker onverhoopt failliet gaat, zal Douwe Egberts volgens haar op zoek gaan naar een nieuwe partner.

Uitstel van betaling

Blokker maakte maandag bekend in "acute geldnood" te zitten. Het 128 jaar oude winkelbedrijf kampte de afgelopen jaren met miljoenenverliezen. Uitstel van betaling leidt vaak tot een faillissement.

Douwe Egberts wil niet zeggen hoeveel geld er met het spaarprogramma is gemoeid. Op elk pak koffie zitten twintig punten. Elke 200 punten zijn een euro waard. De zegels kunnen ingeruild worden voor huishoudelijke spullen zoals koffiekopjes of theeglazen. Voor een koffiezetapparaat moet vaak jaren worden gespaard.

Meer uit Financieel

Nederland haalt bouwdoel niet: opnieuw minder nieuwe woningen

DEN HAAG (ANP) - Nederland heeft er in 2025 voor het derde jaar op rij minder woningen bijgekregen. Daarmee blijft de woningbouw achterlopen bij de plannen van het kabinet en lukt het niet om het woningtekort echt in te lopen. Dat volgt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

14 minuten geleden
VS versoepelen sancties tegen Venezolaanse olie-industrie

WASHINGTON (ANP) - De regering-Trump heeft enkele sancties tegen de Venezolaanse olie-industrie versoepeld. Dat betekent onder meer dat bedrijven uit veel landen weer Venezolaanse olie kunnen kopen. Bedrijven uit China, Rusland, Iran, Noord-Korea en Cuba zijn daarvan echter uitgesloten.

2 uur geleden
Trump maakt vrijdag kandidaat Fed-voorzitterschap bekend

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump maakt vrijdagochtend (lokale tijd) zijn kandidaat bekend voor de opvolging van Jerome Powell als voorzitter van de Federal Reserve. Powells termijn loopt in mei af. "Ik zal morgenochtend de nieuwe voorzitter van de Fed bekendmaken", zei Trump in het Kennedy Center in Washington. Eerder had Trump gezegd pas volgende week een kandidaat te nomineren.

3 uur geleden
Apple boekt recordomzet door zeer sterke verkoop iPhones

CUPERTINO (ANP) - Apple heeft in het afgelopen kwartaal, met de belangrijke feestdagenperiode, een recordomzet behaald dankzij een zeer sterke verkoop van de nieuwe iPhone 17. Volgens het Amerikaanse technologieconcern kwam de omzet uit op 143,8 miljard dollar. Dat is 16 procent meer dan een jaar eerder.

7 uur geleden
WSJ: Amazon praat met OpenAI over investering van 50 miljard

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Amazon voert gesprekken met OpenAI over een investering van 50 miljard dollar in het moederbedrijf van ChatGPT. Dat meldt zakenkrant The Wall Street Journal op basis van bronnen. OpenAI zou in totaal 100 miljard dollar aan nieuw kapitaal willen ophalen voor verdere groei.

8 uur geleden
Meta fors hoger op Wall Street na cijfers, Microsoft flink omlaag

NEW YORK (ANP) - Meta Platforms, het moederbedrijf van Facebook, WhatsApp en Instagram, was donderdag een uitblinker op de aandelenbeurzen in New York na goed ontvangen cijfers. Ook Microsoft opende de boeken, maar die resultaten vielen beleggers op Wall Street tegen en het aandeel ging hard omlaag.

8 uur geleden
Trump laat luchtruim Venezuela heropenen voor verkeersvluchten VS

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft bevel gegeven voor heropening van het luchtruim boven Venezuela voor verkeersvliegtuigen uit de Verenigde Staten. Volgens Trump kunnen Amerikaanse burgers snel weer naar Venezuela vliegen en zullen ze daar veilig zijn.

10 uur geleden